ALMMA 93 Biała Podlaska

MISTRZOSTWA PODLASIA W MMA

POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA BIAŁA PODLASKA


Termin i miejsce zawodów
17 października 2015 (sobota)

HALA SPORTOWA Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II, ul. Sidorska 105, 21-500 Biała Podlaska

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn 4 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Dziki Wschód 2 x złoto – 4 x srebro – 2 x brąz
3. MKS SAMBO CHEŁM 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
3. GKS Górnik Łęczna – MMA 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
5. Dragon Fight Club Sochaczew 0 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
6. Okniński Biała Podlaska 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Wędołowski Marcin (Warszawskie Centrum Atletyki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Oleszczuk Tomasz (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kijańczuk Rafał MKS S Ch. (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rozenkiewicz Łukasz (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lipowicz Miłosz (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Wołodkiewicz Patryk (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dragan Piotr (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Biesiekierski Damian (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skwarek Mariusz (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Grabowski Mateusz (Ludus Żuromin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Galasso Ralph (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stasiuk Mateusz (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kuczyński Damian (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Just Kacper (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sobieraj Damian (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kosciuczyk Maciej (Eko Różanka Pankration Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Duher Przemysław (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Grygo Patryk (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karnecki Arkadiusz (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Czeleń Radosław (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Poliszczuk Kostia (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Libuszewski Patryk – MMA_K (MMA Krosno) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wołoszyn Dariusz (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kuziel Jakub (Alliance Jiu Jitsu Lublin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gnieżdżiło Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lutomski Kornel (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Czernikarz Bartosz (FABRYKA SPORTU CHEŁM) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Giez Kamil (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szoda Marlena (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów