ALMMA 92 Rzeszów

MISTRZOSTWA PODKARPACIA – CARPATHIAN WARRIORS


Termin i miejsce:  10.10.2015 (sobota)
hala ROSiR, ul. ks. Józefa Jałowego 23
35-010 Rzeszów

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki
Spartakus MMA
MMARzeszow.pl
ALMMA

 

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 4 x złoto – 7 x srebro – 0 x brąz
2. Kaito Stalowa Wola 1 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
3. Fightman 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Fight Club Niepokorni Orzesze 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Sztaba Artur (Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołodziejczyk Bartłomiej (MMA Krosno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Brzozowski Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mikruta Robert (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krztoń Maciej (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Duher Przemysław (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ignatios Filip (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wąsik Miłosz (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Tomasik Adam – MMA_K (MMA Krosno) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gołąb Kamil (Spartakus Mielec) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gibała Jacek (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sarna Maciej (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Bokowy Adrian (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kuna Kewin (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów