ALMMA 91 Poznań

Mistrzostwa Wielkopolski

 

Termin i miejsce zawodów:
10 października 2015 r. (sobota)
Hala CITYZEN 61-555 Poznań, ul Droga Dębińska 10c

 

Organizatorzy: Pankration Poznań i ALMMA Polska

 

 

Almma 91 Poznań już za nami.
Chciałem w pierwszej kolejności podziękować Sławomir Cypel za zaufanie i możliwość zorganizowania trzeciej już edycji amatorskiej ligi MMA w Poznaniu i kontynuację tychże zawodów w Poznaniu. Słowa podziękowania należą się także dla zawodników i ich trenerów,którzy uczestniczyli w zawodach.Podziękowania należą się także dla sponsorów bez których trudno byłoby zorganizować zawody. Dziękujemy firmie Extreme Hobby sponsorowi strategicznemu Almma Poznań, firma która wspiera nas we wszystkich projektach. Podziękowania dla Senseishop, którzy również wspierają nasze projekty, podziękowania dla firmy Welmax z Poznania i jego prezesowi, podziękowania dla firmy R.C.I i P. Romanowi Sztubie-wielkiemu przyjacielowi sportu, podziękowania dla Harley-Davidson Poznań firmy, która przyczyniła się do tego, że zawodnicy mogli poczuć atmosferę walk zawodowych, podziękowania dla CITYZEN partnerowi strategicznemu naszych zawodów, podziękowania dla firmy Zinzino firmy, która ufundowała nagrody w postaci wysokiej jakości suplementów dla zawodników, podziękowania dla firmy Surge Polonia za wspaniałe nagrody ,podziękowania dla Alfa Fitness Stars za ufundowanie nagród dla zawodników, podziękowania dla firmy fitfood za najlepszy catering w mieście, dziękuję również ,,ale pycha,, ,,fuck the fame,, oraz ,,good choice sport,, za ufundowanie nagród…..
Chciałbym również podziękować kilku osobom,których pomoc w przygotowaniach była bezcenna Rafał Grześkowiak-jesteś niezastąpiony, Nina Wicińska,Aleksandra Ossowska Ten Marcin ,Karolina,Kamil Maćkowiak i (jego koledzy) Sebastian Biernacki dziękuje Wam wszystkim razem i z osobna za Wasz czas i pracę .Osobne podziękowania należą się dla Wiktoria Lech za projekt plakatu Almma 91 Poznań, oraz za stworzenie strony internetowej dla klubu Pankration Poznań.Polecam -profesjonalne wykonanie -przystępne ceny…Dziękuje również Dominika Stosio i zespołowi Mad boss Army za pokaz taneczny …
Mirosław Biernacki

 

 Klasyfikacja Generalna

1. Berserkers Team Stargard 3 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. MMA Orzeł Namysłów 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Walka Gniezno 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. MMA Devil Poznań 0 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
5. Kohorta Poznań 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Nowak Dawid (Forma Gym MMA )
2. Nahrebny Paweł (MMA Orzeł Namysłów)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Głód Bartłomiej (MMA Orzeł Namysłów)
2. Szalczyk Dominik (MMA Devil Poznań)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)
2. Wieczorek Mateusz (Gold Team Polska.)
3. Romański Dawid (Grappling Białogard)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Kobiera Dawid (No Limits Janikowo)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Celka Arkadiusz (Czerwony Smok Poznań)
2. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)
3. Piwowarczyk Tymoteusz (MMA Devil Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team)
2. Kowalczyk Damian (Kohorta Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kozicz Adrian (Gold Team Polska)
2. Litwiniec Bartosz (Pankration Poznań)
3. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Frankowski Radosław (Kohorta Poznań)
2. Stawik Tomasz (Gold Team Polska)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Maliński Adrian (KS Pretorian Gorzów Wlkp.)
2. Foder Piort (Berserkers Team Stargard )
3. Hanuszkiewicz Jakub (Pankration Poznań)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Węgrzyn Norbert (Juggernaut Gold Team)
2. Kaczmarek Adam (MMA Devil Poznań)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Słowiński Filip (Fight Academy Stargard )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wiśniewski Patryk  (Jatubaht Szczecin)
2. Kajszczak Jakub (Brak klubu)
3. Róg Gerhard (MMA Devil Poznań)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Roszkiewicz Brian (Berserkers Team Stargard )
2. Napierajczyk Sebastian (Berserkers Team Stargard )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań )
2. Szczepaniak Oskar (CHECKMAT KOCH TEAM)
3. Piński Kuba (Berserkers Team Białogard)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wabno Grzegorz (Rio Grappling Club Zielona Góra)
2. Kulbarsz Paweł (Fight Academy Stargard )
3. Katowicz Adrian (Przemol Boxing Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Dzwoniarek Przemysław (MMA Orzeł Namysłów)
2. Kutreba Bartosz (MMA Orzeł Namysłów)
3. Kobiera Dawid (No Limits Janikowo)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Radkiewicz Robert (Walka Gniezno)
2. Jankowiak Krzysztof (No Limits Janikowo)
3. Dzinowagis Konrad (Przemol Boxing Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Pietrykowski Łukasz (K.O.Z.ak Gorzów Wlkp)
2. Rezler Eryk (Pankration Poznań)
3. Sowa Paweł (Fightman)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Surmaj Aramis (Berserkers Team Stargard )
2. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard )
3. Jańczuk Przemysław (Berserkers Team Stargard )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Antkowiak Mikołaj (Panteon Mistrzów MMA Poznań)
2. Kotowski Adrian (Rio Grappling)
3. Walczak Mariusz (Shooters Konin)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Robak Łukasz (Fightman)
2. Przybylski Dawid (MMA Devil Poznań)
3. Szajstek Bartosz (Ko.Ka Sport)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Trytek Patryk (Berserkers Team Stargard )
2. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno)
3. Skierkowski Dastin (Brak klubu)

Turniej BJJ

BJJ NO GI Kadet
67 kg
 1. Sznigir Mikołaj Kliasen Team
2. Stadnicki Krystian Kliasen Team
73 kg
1. Grześkowiak Kamil Zenith BJJ
2. Nalewalski Mikołaj Szkoła Sztuk Walki Kazuro
80 kg
1. Charęza Kamil Fight Academy Stargard
2. Zaborowski Krzysztof Szkoła Sztuk Walki Kazuro
3. Dera Kacper Gold Team Polska
BJJ NO GI Junior
66 kg
1. Skorzybót Kajetan Przemol Boxing Team
2. Skóra Michał MMA Devil Poznań
70 kg
1. Najpierajczyk Sebastian Berserkers Team Stargard
2. Zaborowski Krzysztof Szkoła Sztuk Walki Kazuro
77 kg
1. Koch Alex Koch Team JuJitsu
2. Jaroński Sebastian Copacabana Konin
BJJ NO GI BIAŁE
66 kg
1. Dawid Wylęgała K.O.Zak Gorzów Wlkp.
2. Robak Łukasz Pretorian Koźmin
3. Rubaniuk Maciej Berserkers Team Białogard
70 kg
 1. Przybylski Marcin Copacabana Poznań
2. Staniszewski Paweł MMA Devil Poznań
77 kg
 1. Szurgot Łukasz Shooters Konin
2. Gmerek Bartosz Pankration Poznań
3. Woźniak Artur MMA Devil Poznań
84kg
 1. Pietrykowski Łukasz K.O.Zak Gorzów Wlkp
2. Przygocki Łukasz Kliasen Team
3. Kasprzak Artur Pretorium
OPEN
 1. Nadobny Szymon Pretorian Koźmin
2. Gaja Krzysztof Przemol Boxing Team
BJJ NO GI Niebieskie
70 kg
 1. Rosiak Przemysław Shooters Konin
2. Lewandowski Jakub Pretorium
77 kg
1. Niedźwiecki Robert gold Team Polska
2. Koch Alex Koch Team Ju Jitsu
3. Brdys Mateusz Pretorian Koźmin
BJJ BIAŁE
84 kg
 1. Kuczyński Radosław Checkmat Koch Team
2. Wandzel Oskar Zenith BJJ
3. Przybylsik Marcin Copacabana Poznań
BJJ NIEBIESKIE
77 kg
 1. Niedźwiedzicki Robert Gold Team Polska
2. Górczyński Błażej Zenith BJJ
3. Kuśmierek Szymon Zenith BJJ
BJJ NO GI PURPURA CZARNE
84 kg
 1. Zaradzki Paweł Gold Team Polska
2. Kalata Tomasz Gold Team Polska