ALMMA 90 Świętochłowice

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA


Organizatorzy

UKS RONIN & Amatorska Liga MMA & OSiR SKAŁKA, Centrum Kultury Śląskiej oraz Urząd Miasta Świętochłowice
Termin – 03.10.2015
Miejsce zawodów
1. Eliminacje, Świętochłowice ul. Franciszka Zubrzyckiego 1 (Finały 10 minut pieszo od miejsca rozgrywek. )
2. Walki finałowe, Świętochłowice Dom Kultury Grota

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA MMA

1. Berserkers Team Bielsko Biała 4 x złoto – 1 x srebro – 4 x brąz
2. Octagon Team 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. Spartan Chorzów 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Silesian Cage Club 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Adrenalina Fight Częstochowa 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz

 Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Owczarz Jacek (Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szmalenberg Nikodem(Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Błeszyński Adrian (Sprortowe Zagłębie ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dołgowski Kamil(BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Lepiarski Tomasz(Adrenalina Fight Częstochowa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Drążek Artur(Viet Vo Dao Bydgoszcz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dąbal Fryderyk(Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mosgalik Kamil(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kareta Dawid(Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Matyszczak Dawid(Adrenalina Fight Częstochowa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Ćwikła Łukasz (Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dulski Krzysztof(KTJ MMA Team Ruda Śląska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojtasik Eryk(Adrenalina Fight Częstochowa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kozak Kacper(PRESTIGE FIGHT GYM) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Christ Szymon(War Dogs) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bober Adrian(Ronin Dąbrowa Górnicza) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kulczyna Zygmunt (AZS Gliwice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kudzia Patryk(Shogun Mysłowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tasarz Bartosz(Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Hlubek Łukasz(Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piasecki Kamil(KTJ MMA Team Ruda Śląska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wrona Rafał(KTJ MMA Team Ruda Śląska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Grzywacz Łukasz(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Figura Mariusz(”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kowalski Patryk(Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bejor Krystian(Adrenalina Fight Częstochowa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Miodoński Dariusz(MKS Bushido ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pęśko Arek(Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cichoń Michał(”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nikiel Patrycjusz(Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wawrzybok Kamil(Kong Sao) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skowronek Denis(Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wargocki Kamil(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Chrobak Patryk(Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lamparski Filip(Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kominek Karol(Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Hadas Marcin(Kong Sao) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piegat Kamil(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stężycki Radomir(War Dogs) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Łoś Przemysław(Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Słota Tomasz(Shogun Mysłowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Fiuk Michał(Emers Shidokan ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Harmanza Sylwester(Atleta Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Barszczak Dawid(Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Zdanowski Aleksander(Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gonciarz Wojciech(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Soroń Grzegorz(MTS ”Płomień” Milowice ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Lottko Michał(Gladiators Kick-boxing) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borys Maciej(Natal Gold Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Waliczek Łukasz(Supergym Proksa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Domin Michał(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czernik Łukasz(Wataha Sosnowiec) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kempczyński Rafał(Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Witkowski Adam(Spartan Knurów ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Graca Krzysztof(Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Nosal Mateusz(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołodziej Dawid(Kempo Bushido Ruda Śląska ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Więcek Agnieszka(Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jędrzejczyk Edyta(Supergym Proksa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking BJJ NO GI

 70 kg KOLOR
1. Michał Lottko Gladiators Kick-Boxing
2. Artur Drążek XYZ Fight Academy Bydgoszcz
84 kg KOLOR
1. Michał Szydłowski Spartan Chorzów
2. Grzegorz Pielarz Bastion Tychy
93 kg KOLOR
1. Adrian Zawadzki Silesian Cage
2. Jakub Heller Łamator Racibórz
66 kg BIAŁE
1. Adam Witkowski Spartan Knurów
2. Łukasz Czernik Wataha Sosnowiec
3. Szymon Godlewski Octagon Team
77 kg BIAŁE
1. Wojciech Gonciarz Silesian Cage Club
2. Sebastian Szweda Spartan Chorzów
3. Michał Cichoń MOSIR Łaziska Górne
84 kg BIAŁE
1. Adam Szczecina Be-zone Kędzierzyn Koźle
2. Szymon Christ War Dogs
3. Patryk Janik Emers Shidokan
93 kg BIAŁE
1. Denis Piekaruś Łamator Racibórz
2. Marcin Maziarz Spartan Knurów
OPEN BIAŁE
1. Adam Bunzel Gladiatores Krapkowice
2. Lorek Kamil Gladiatores Krapkowice