ALMMA 110 Borzęcin

Organizator:

Sekcja Sportów Walki Tomi-Spor, Fight Club MMA Fightman Tomasz Knap

Termin i miejsce zawodów

21 maja 2016, Hala Sportowa Borzęcin Górny, 32-824 Borzęcin

Klasyfikacja generalna

  1. Halny Nowy Sącz 4 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
  2. Spartakus Team Zakopane 3 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
  3. Grappling Kraków 1 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
  4. SOZO Żory 1 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
  5. Fightman 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo)

2. Bieniek Krzysztof (Fightman)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Dziąbor Mikołaj (Częstochowski Klub Walki „Horda”)

2. Biłas Daniel (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

3. Zając Marcin (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Sermak Piotr (Grappling Kraków)

2. Czernik Igor (Dexters Team)

3. Korzonek Dawid (Częstochowski Klub Walki „Horda”)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Delimat Marcin (Spartakus Rzeszów)

2. Przybyłowicz Krystian (Golicki Zapaśniczy Klub Sportowy)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz (Fightman)

2. Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kowal Bartosz (Szkoła Walki Drwala)

2. Dziurosz Jakub (SOZO Żory)

3. Skóra Krystian (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Apola Wiktor (Spartakus Team Zakopane)

2. Chrapek Karol (Formma GYM Wadowice)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

2. Sznapka Bartosz (SOZO Żory)

3. Klęsk Karol (Szkoła Walki Drwala)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Lelito Krzysztof (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

2. Frycz Marcin (Brak klubu)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Miernik Adrian (SOZO Żory)

2. Jasnos Martin (SOZO Żory)

3. Groń Michał (Spartakus Team Zakopane)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Zwijacz Łukasz (Spartakus Team Zakopane)

2. Skrzypek Mateusz (Grappling Kraków)

3. Radomski Maciej (OLIMPUS FIGHT CLUB)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Nawalaniec Marcin (Halny Nowy Sącz/Sekcja)

2. Faron Rafał (Halny Nowy Sącz/Sekcja)

3. Grudziński Bartłomiej (Fightman)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wielosik Rafał (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

2. Mazur Mariusz (Spartakus Team Zakopane)

3. Sobierajski Dawid (OLIMPUS FIGHT CLUB)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Franczyk Krzysztof (Spartakus Team Zakopane)

2. Kociołek Krystian (Dexters Team)

3. Galica Andrzej (Spartakus Team Zakopane)