ALMMA 111 Chełm

Puchar Polski Wschodniej

 

Termin i miejsce zawodów:
28 maja 2016
Miejska Hala Sportowa (22-100 Chełm, ul. Graniczna 2A)

Klasyfikacja generalna

1. Eko Różanka Pankration Team 5 x złoto – 4 x srebro – 4 x brąz
2. Spartakus Rzeszów  3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. MKS Sambo Chełm  1 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
4. Dziki Wschód  1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Gladio  1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Sportowy Białystok Team  1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Skwarek Mariusz (Dziki Wschód)

2. Bartosik Marcin (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Antoniuk Mateusz (Sportowy Białystok Team)

2. Lipski Jakub (Alfa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szewczyk Krystian (Eko Różanka Pankration Team)

2. Kowalczyk Marcin (Brak klubu)

3. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kwiatek Łukasz (MKS SAMBO CHEŁM )

2. Kościuczyk Maciej (Eko Różanka Pankration Team)

3. Chomiczewski Dawid (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Duher Przemysław (Gladio)

2. Jakubowski Wiktor (MKS SAMBO CHEŁM )

3. Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Decowski Sebastian (Spartakus Rzeszów)

2. Wieleba Szymon (Shootfighters Lublin)

3. Stańkowski Karol (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Filip Witold (Spartakus Rzeszów)

2. Mróz Dominik (Eko Różanka Pankration Team)

3. Krupa Kamil (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Kwaśnik Grzegorz (Eko Różanka Pankration Team)

2. Szałankiewicz Paweł (Spartakus Rzeszów)

3. Woszczyński Kamil (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Litwiniuk Rafał (Eko Różanka Pankration Team)

2. Borowiec Karol (Gladio)

3. Wiśniewski Tomasz (Copacabana Lublin)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Rusiński Konrad (Eko Różanka Pankration Team)

2. Romaneczko Michał (Dziki Wschód)

3. Wolski Łukasz (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Grzywaczewski Ireneusz (Eko Różanka Pankration Team)

2. Kowalczyk Marcin (Brak klubu) –

3. Szynkaruk Przemysław (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Bokowy Adrian (Spartakus Rzeszów)

2. Gajek Krzysztof (FABRYKA SPORTU CHEŁM)

3. Pas Patryk (Spartakus Rzeszów)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 71 kg

1. Judin Barbara (MKS Kalina Lublin )

2. Kostecka Agnieszka (Eko Różanka Pankration Team)