Puchar Polski MMA 2014

ALMMA 61 Bochnia

Termin i lokalizacja:

24 – 25 maja 2014 r.

Hala Widowiskowo – Sportowa

ul Poniatowskiego 32, Bochnia

Klasyfikacja generalna

1. Fightman
2. Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze
3. Underground MMA Elbląg
4. GKS Górnik Łęczna – MMA
5. Szkoła Walki Drwala
6. Silesian Cage Club
6. Spartan Chorzów
6. Przemyski Klub Walki Ju Jitsu
9. Spartakus Rzeszów
9. Vera Fight Club

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Witos Łukasz (Spartakus Team Zakopane)
2. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Mataśka Mikołaj (United Gym)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club)
2. Jański Maciej (Certus Victoria )
3. Gacek Stanisław (UKS Barbakan)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szydłowski Michał (Spartan Chorzów)
2. Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów)
3. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Olszynka Piotr (Silesian Cage Club)
2. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola)
3. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Ledwig Sebastian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
2. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Sokoliński Łukasz (Baltic Gryf Arena Gryfice)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Szafraniec Bartosz (Pińczowska Szkoła Walki)
2. Kular Bartek (Pińczowska Szkoła Walki)
3. Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Poniedziałek Piotr (MMA Wariors Zabrze )
2. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (MMA Wariors Zabrze )
3. Zając Marcin (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Młocek Sebastian (Formma GYM Wadowice)
2. Kołcz Robert (Puławy Koks Gym)
3. Sala Michał (Spartan Chorzów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów)
2. Kania Adam (MMA Wariors Zabrze )
3. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Klęsk Mateusz (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)
2. Bieniek Krzysztof (Fightman)
3. Rybak Dawid (Wydra Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
3. Nadolski Paweł (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Rusin Adrian (UKJ Millenium Rzeszów )
2. Książek Patryk (Vera Fight Club)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Noga Marek (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
2. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów)
3. Ziółko Mikołaj (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola)
2. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Trzeciak Dawid (GRACIE BARRA RZESZÓW)
2. Kowalczyk Adam Gwardia Tychy (Gwardia Tychy )
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym)
3. Witkowski Kamil (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec)
2. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Murzyn Jakub (Fightman)
2. Mołdawa Mateusz Brawler (Brawler Końskie)
3. Kot Sebastian (Brzozowski Klub Sportowy )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Lalak Damian (Berserkers Venganza Racibórz)
2. Murzyn Józef (Fightman)
3. Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Płachciak Wojciech (Sparta Gold Team )
2. Kulik Damian (Spartakus Mielec)
3. Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Delikowski Maciej (Brak klubu)
2. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala)
3. Kopiec Kamil (UKJ Millenium Rzeszów )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Michalski Kamil (Spartan Chorzów)
2. Lyszczyna Bartosz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
3. Wiesner Paweł (Silesian Cage Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Łupikasza Radosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Czernik Maciej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
3. Grygonis Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman)
2. Brynda Grzegorz (Underground MMA Elbląg)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Szlęzak Kamil (Brawler Końskie)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Milanowski Paweł (Okniński Biała Podlaska)
2. Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Bińkowski Łukasz (Fight Club Bytom .)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Horynecki Kacper (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)
2. Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała )
3. Groborz Damian (Sparta Team Goleniów)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wieczorek Mateusz (Ankos Zapasy Poznań )
2. Faruga Bartłomiej (Black Devils Czechowice Dziedzice)
3. Witkowski Kamil (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .)
2. Góral Łukasz FB (Fightman)

Formuła Viet Boxing (VB) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Maciejowski Robert (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Irzyk Adam (Brak klubu)

Formuła Viet Boxing (VB) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Król Michał (Underground MMA Elbląg)
2. Hirth Kamil (UKS Ronin )
3. Karkoszka Cyprian (UKS Ronin )

Formuła Viet Boxing (VB) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg)
2. Brynda Grzegorz (Underground MMA Elbląg)

Ranking kobiet

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kózka Joanna (Fightman)
2. Czarek Edyta (Szkoła Walki Drwala)
3. Urbaniak Marta (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )