ALMMA 62 Katowice

Puchar Górnego Śląska


Organizator:
Amatorska Liga MMA & ROAN FIGHT CLUB KATOWICE

Termin i miejsce zawodów
22 czerwiec 2014
Hala Mosir Katowice, KATOWICE ul ALFREDA 1

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 9 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Silesian Cage Club 4 x złoto – 3 x srebro – 3 x brąz
3. Spartan Chorzów 2 x złoto – 5 x srebro – 2 x brąz
4. Radomski Klub Taekwon-do 2 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz
5. Rio Grappling Dąbrowa Górnicza 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rycak Mateusz(Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kowalski Rafał (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wołowik Piotr(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Boduszek Michał War Dogs(War Dogs) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tasarz Przemysław(Boi Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kaźmierczuk Dariusz Emers Team(Emers Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wawrzyczek Tomasz(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Burka Ion(Bastion Tychy) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Olszynka Piotr(Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Romański Dawid(Grappling Białogard) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Tkaczyk Dominik(Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rumpel Łukasz(Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Długajczyk Dawid(Shogun Mysłowice) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Śmigielski Robert(Bastion Tychy) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Labus Michał(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kwaśniewski Damian (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Biłas Daniel(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Górski Vendetta Damian(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mucha Michał(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tokarz Przemek(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pabis Piotr(Fighters Factory) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Granda Krzysztof(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Dobrowolski Kamil(Rio Grappling Club Oława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szmalec Maciej(Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jankowski Mateusz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kareta Dawid(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szajna Łukasz(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gworek Łukasz(Bastion Oświęcim ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wojtusiak Grzegorz(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kabiesz Kamil Octagon(Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jaros Martin(Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Sekuła Kamil(Rio Grappling Dąbrowa Górnicza ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szlęk Tomasz(Atemi Team Myszków ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kwiecień Marcel(Rio Grappling Dąbrowa Górnicza ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wełnicki Przemysław(Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Legierski Mateusz – OT_C(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kozdrach Radosław(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szczecina Adam (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Mielczarski Łukasz(Wydra Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grzelec Mateusz(Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Fila Mateusz(Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Borawski Paweł(MTS ”Płomień” Milowice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ordakowski Marcin(Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jabłoński Szymon(MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wojtusiak Grzegorz(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Brewczyński Maciej(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Śpiewak Dawid(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Nowak Krzysztof Bastion Oświęcim(Bastion Oświęcim ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fechner Sebastian(Harnaś Group Sandomierz ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojtas Dawid(AKS Wrestler ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Gorgoń Przemysław(”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Półtorak Dawid(Kong Sao) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dyszy Filip(Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szweda Sebastian(Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Juszczyk Marcin(Bastion Oświęcim ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Fojcik Artur(Kong Sao) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Grzegorzek Maciej(Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Koffer Jakub(Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pilch Rafał(Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Stolarz Mateusz(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Baron Grzegorz(Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gołda Andrzej(Wawrzyczek Fight Club Oświęcim ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Nowikow Cezary(Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowikow Jakub(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mazur Kamil – SWD(Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tyrtania Patryk(Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Warso Michał(Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kareta Dawid(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Miszczak Patryk(Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hansbach Jakub(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Jaros Martin(Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kabiesz Kamil Octagon(Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Talaga Aleksandra(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Więcek Agnieszka Silesian CC(Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szotkowska Katarzyna(Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów