ALMMA 63 Jurków

ALMMA VIP

Termin i lokalizacja

5 lipca 2014

Kąpielisko  ”Chorwacja” w Jurkowie.

Oktagon ustawiony na platformie pływającej po jeziorze!

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Wołowik Piotr (Silesian Cage Club)
2. Zarzycki Marcin (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Kanigowski Patryk (MMA Wariors Zabrze )
2. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Socha Mateusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kania Adrian (Emers Shidokan )
2. Kopeć Patryk (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Hartmaniz Łukasz (Ryoku Dojo)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów)
2. Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Górski Damian (Gold Team Polska)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team )
2. Kołoczek Paweł (Octagon Team )
3. Kudła Łukasz (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kwiczala Rafał (Octagon Team )
2. Kareta Dawid (Octagon Team )
3. Szajkowski Adam (Wrox Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo)
2. Bieniek Krzysztof (Fightman)
3. Kołoczek Piotr (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team )
2. Góral Łukasz FB (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Greń Damian (Octagon Team )
2. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team )
3. Babciński Artur (Sambo Zabrze )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów)
3. Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów)
2. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów)
3. Ziółko Nikodem (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala)
2. Normantowicz Sebastian (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)
3. Król Maciej (TNT Kobyłka)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Dec Jakub (Podkarpacka Szkoła Krav Maga )
2. Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów)
3. Płoski Dorian (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Zalewski Przemysław (Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Zambrowski Adam Fightman (Fightman)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pawera Adam (Octagon Team )
2. Pacułt Tomasz (Grappling Kraków)
3. Raźny Dawid (Grappling Kraków)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mikruta Robert (Brak klubu)
2. Normantowicz Radosław (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)
3. Kras Krzysztof (Fenix Warszawa )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg

1. Haba Justyna (Brak klubu)
2. Czarek Edyta (Szkoła Walki Drwala)
3. Januszkiewicz Karolina (Dybol Team Zabrze)
3. Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
2. Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Kózka Joanna (Fightman)
2. Ertel Natalia (UKS Ronin )
3. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team )