ALMMA 64 Świętochłowice

Mistrzostwa Polski Południowej

Organizator:
Dragon Fight Club & UKS RONIN

Termin i miejsce zawodów
04.10.14. Świętochłowice

 

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 9 x złoto – 5 x srebro – 1 x brąz
2. Spartan Chorzów 4 x złoto – 0 x srebro – 3 x brąz
3. UKS Ronin 1 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz
4. Silesian Cage Club 1 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
5. Legion Team Tarnów 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Tomaszek Daniel (Janosik ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Raszkiewicz Ryszard (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Rajwa Remigiusz (Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ślepowroński Oskar (TNT Kobyłka) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Łaszczak Krzysztof RCB (RCB ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Nowicki Tomasz (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Raczyński Rafał (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Delikowski Maciej (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cichopek Dawid (Shogun Mysłowice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Markowicz Daniel (TNT Kobyłka) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Mroczka Ireneusz (Sparta Gold Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Owczarek Damian (FIT.MASTER ZELÓW) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Byrski Andrzej (Shogun Mysłowice) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Murawski Michał (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Półtorak Dawid (Kong Sao) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Michalewski Dariusz (Gladiatores Krapkowice ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tokarz Przemek (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krzaczyński Sebastian (Gladiators Kick-boxing) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kubica Sebastian (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rajwa Patryk (Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Filipczak Aleksander (TNT Kobyłka) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kareta Dawid (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szajna Łukasz (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sekuła Kamil (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kondziołka Dominik (Kong Sao) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kwiecień Marcel (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kazanecki Szymon (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Musioł Michał (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karpiński Patryk (Sambo-combat) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kopciuch Błażej (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Bielecki Kamil – NGT (Natal Gold Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borawski Paweł (MTS ”Płomień” Milowice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Borawski Paweł (MTS ”Płomień” Milowice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Hirth Kamil (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kominek Karol OCT (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gibała Szymon (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Karkula Andrzej (UKS Barbakan) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Filipczuk Rafał (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Mentel Paweł (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mackiewicz Maciej (Warszawskie Centrum Atletyki) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Latosik Dawid (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szweda Sebastian (Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krzyżowski Jakub (Kong Sao) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zalewski Przemysław (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Gajdka Krystian (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dawid Adrian (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pawera Adam (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zięba Sylwester (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kuczeński Jakub – WS (Wataha Sosnowiec) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tokarz Przemek (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krupa Marcin (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lach Wojciech (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Mzyk Rafał (Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pospiszył Adrian (FIT.MASTER ZELÓW) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bolek Sebastian (Sportowe Zagłębie ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kareta Dawid (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rybak Dawid (Wydra Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Ertel Natalia (UKS Ronin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Spyra Żaneta (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Więcek Agnieszka Silesian CC (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nowińska Magdalena (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kózka Joanna (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Domin Samanta (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów