ALMMA 65 Sochaczew

Mistrzostwa Polski Centralnej


Organizator: Amatorska Liga MMA, Dragon Fight Club Sochaczew

Termin i miejsce zawodów:
11-12 październik 2014
Hala Sportowo-Widowiskowa
96-500 Sochaczew, ul.Olimpijska 3

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn
2. GKS Górnik Łęczna – MMA
3. Puławy Koks Gym
4. Okniński Biała Podlaska
5. Fightman
5. LKSW Tajfun

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Biesiekierski Damian (Arrachion Olsztyn)
2. Tulshaev Muslim (Copacabana)
3. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Salamov Arbi (Copacabana Warszawa)
2. Gralka Dawid (Gracie Barra Łódź)
3. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Szakiel Łukasz (Copacabana Warszawa)
2. Kucharewicz Sebastian (Okniński Biała Podlaska)
3. Stępniewski Mariusz (Gwardia Warszawa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Wojdat Michał (Cross Fight Radom)
2. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom)
3. Hiero Michał (Okniński Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn)
2. Kierzkowski Filip (United Gym)
3. Mazur Adrian (Forma-gym Lublin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Murzyn Paweł (Okniński Team )
2. Kosiorek Dawid (Ludus Żuromin)
3. Sawicki Damian (Okniński Białystok)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Bojanko Kamil (S4 Fight&CrossGym)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź)
2. Łukszo Łukasz (Arrachion Olsztyn)
3. Zaczeniuk Bartosz (Valetudo Białystok)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman)
2. Just Kacper (Dziki Wschód)
3. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Durka Daniel (Bellator Warszawa)
3. Suszko Łukasz (Okniński Białystok)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kot Adrian (Bellator Warszawa)
2. Witkowski Kamil (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Hirth Kamil (UKS Ronin )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Krzyżanowski Sebastian (Tajfun Legionowo )
3. Ptasiński Robert (Dziki Wschód)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Kowalik Michał (Puławy Koks Gym)
2. Olak Kacper (Alliance)
3. Wyszyński Tomasz (S4 Fight&CrossGym)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Ołdak Tomasz (Alliance)
2. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kotowski Patryk (Cross Fight Radom)
2. Wróblewski Robert (Ludus Żuromin)
3. Ostaszewski Dawid (Valetudo Białystok)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Dąbrowski Przemek BBK (Bone Breakers Kutno)
2. Czaplicki Karol (Black Horse MMA Łomża )
3. Kunikowski Kamil (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Michalski Dawid (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Skowroński Nico (Husaria MMA )
3. Piechociński Artur (Husaria Mława)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)
2. Mroczkowski Piotr (Fight Club Łomża )
3. Zięba Sylwester (UKS Ronin )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Ładziński Dawid (LKSW Tajfun)
2. Krawczyk Tomasz (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Milanowski Paweł (Okniński Biała Podlaska)
2. Matuszewski Marcin (MMA Fire ring Lesko)
3. Roszkowski Maciej (Fight Club Łomża )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szupiluk Hubert (Okniński )
2. Juracz Sebastian (S4 Fight&CrossGym)
3. Dragan Piotr (Dziki Wschód)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn)
2. Białousko Tomasz (Gracie Barra Łódź)
3. Wojtysiak Konrad (Dziki Wschód)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża )
2. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola)
3. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Żuchowska Magdalena (Gwardia Warszawa)
2. Spyra Żaneta (UKS Ronin )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Kózka Joanna (Fightman)
2. Urban Katarzyna (S4 Fight&CrossGym)
3. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)