ALMMA 66 Poznań

Mistrzostwa Wielkopolski


Termin i miejsce zawodów:


18.10.2014
– ważenie zawodników,weryfikacja i walki eliminacyjne sala OSiR Luboń przy ul. Kołłątaja 2 ( no gi rozgrywany jest do końca z finałami włącznie w Luboniu )
– walki finałowe MMA godz.20:00 – sala AWF Citizen Poznań przy ul. Droga Debińska 10b (walki w octagonie)

Klasyfikacja generalna

1. MMA Devil Poznań
2. Vera Fight Club
2. Fighting Division Bydgoszcz
4. Rio Grappling Wrocław
5. K.O.zak Gorzów Wielkopolski
5. Valiant Gold Team

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Klorek Łukasz (KSW Nokaut Kościan)
2. Tomaszewski Mateusz (Fight Division Inowrocław )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Maniak Piotr (Valiant Gold Team )
2. Wydra Bartłomiej (Fight Fabric )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Perczyński Artur (Vera Fight Club)
2. Chmielarz Robert (Brak klubu)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Ruta Patryk (Berserker Szczecin )
2. Florczak Krzysztof (Fight Fabric )
3. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Szymański Nikodem (Pankration Poznań)
2. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Lenkiewicz Michał (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)
2. Skażyński Damian (Ankos Zapasy Poznań )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bielski Krystian (Grappling Team Mława )
2. Mieczkowski Damian (Arrachion Olsztyn)
3. Wojtkowiak Sławomir (Murowana Goślina Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Koperski Kamil (Our Team)
2. Sobczak Tomasz (Mataleo)
3. Dziudzia Łukasz (Ankos Zapasy Poznań )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Maciejewski Mateusz (Murowana Goślina Team )
2. Gacka Kacper (Ankos Zapasy Poznań )
3. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Czempała Adrian (Berserkers Team Stargard )
2. Czekaj Damian (Drysdale Łódź )
3. Stanisławski Hubert (Pankration Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Maliński Adrian Pretorian Gorzów Wlkp. (KS Pretorian Gorzów Wlkp.)
2. Ebel Paweł (Valiant Gold Team )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Dłużniewski Kacper (MMA Devil Świebodzin)
2. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)
3. Głowiński Krystian (Pretorian Gorzów Wlkp)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Strzała Bartosz (Fighters Factory)
2. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Holka Bartłomiej (Szkoła Sztuk Walki KAZURO)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wojtyniak Łukasz (Vera Fight Club)
2. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Napierajczyk Sebastian (Berserkers Team Stargard )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz)
2. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz)
3. Król Adam (MMA Witkowo )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Roźniakowski Patryk Vera FC (Vera Fight Club)
2. Nieruszewicz Paweł (MMAtaleo Słupsk)
3. Łaga Mateusz (MMAtaleo Słupsk)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Wyrwas Patryk (MMA Devil Poznań)
2. Piwowarczyk Tymoteusz (MMA Devil Poznań)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Michałowski Karol (Fighting Division Bydgoszcz)
2. Szal Artur (Gracie Barra Poznań Team Draculin)
3. Grab Mateusz (Pretorian Gorzów Wlkp)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Młyński Oliwier Rio Grappling Wrocław (Rio Grappling Wrocław)
2. Mirzyński Adam (Pretorian Gorzów Wlkp)
3. Piechowiak Tomasz (MMA Devil Poznań)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pacuła Maciej (Rio Grappling Wrocław)
2. Wolański Michał – ChS (Checkmat Stargard)
3. Herzberg Jakub (Fight Academy Bydgoszcz)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Przybylski Marcin (Kohorta Poznań)
2. Goworko Michał (Pretorian Gorzów Wlkp)
3. Czempała Patryk (Berserkers Team Stargard )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pracz Jan (MMA Devil Poznań)
2. Szczęch Marcin (MMA Panteon Mistrzów Poznań )
3. Chudzik Ireneusz (Walka Gniezno)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg

1. Mikrut Anna (Sparta Team Goleniów)
2. Jendrasik Kinga (Fight Fabric )