ALMMA 67 Bochnia

 

Organizator:
Amatorska Liga MMA, Sekcja Sportów Walki Tomi-Sport, Fightman Tomasz Knap.
Zawody będą odbywać się w dwóch octagonach i na macie.

Termin i miejsce zawodów:
25 październik 2014
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia

 

Klasyfikacja generalna

1. Grappling Kraków 3 x złoto – 4 x srebro – 2 x brąz
2. Spartakus Rzeszów 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Spartakus Team Zakopane 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Cross Fight Club 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
5. Dexters Team 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
6. Fightman 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. Black Devils Czechowice Dziedzice 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Strojek Mateusz (GRACIE BARRA RZESZÓW) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pietkiewicz Robert (Sportowe Zagłębie ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Mizak Kamil (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Delikowski Maciej (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Momot Marcin (Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bakalarz Damian (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Słomka Kuba (Spartakus Team Zakopane) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kanigowski Patryk (MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Długajczyk Dawid (Shogun Mysłowice) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gorgoń Przemysław (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Burkat Robert (Octagon& Fenix Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Barłóg Mateusz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jopek Tomasz (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Poziomek Michał (Dybol Team Zabrze) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Weron Daniel (Spartakus Team Zakopane) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mach Maciej (Dexters Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Semeniuk Patryk (Cross Fight Club ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Borawski Paweł (MTS ”Płomień” Milowice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jasiński Dawid (Dexters Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szpot Michał (Spartakus Team Zakopane) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zyzański Dawid VetoTeam BB (Veto Team Bielsko-Biała ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Barci Krzysztof (Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jadczyk Jakub (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Szozda Grzegorz (Dexters Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krzyżański Piotr (Dexters Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Antos Adrian (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karliński Jakub (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jonda Jarosław (MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Boznanski Erwin (Thai Gym Tarnów ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grygonis Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Zięba Sylwester (UKS Ronin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kasprzak Grzegorz (Alliance) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Porada Robert (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czapliński Marcin (Octagon& Fenix Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pękala Grzegorz (Formma GYM Wadowice) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (MMA Wariors Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Banasiewicz Przemysław (Shogun Mysłowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Markiel Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wardak Piotr (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Byrski Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojnar Adrian (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bakalarz Damian (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Faruga Bartłomiej (Black Devils Czechowice Dziedzice) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg

1. Rok Natalia (ANIMMALS) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kopińska Karina (Sportowe Zagłębie ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Kózka Joanna (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowińska Magdalena (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Spyra Żaneta (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów