ALMMA 68 Bytom

XIII Hadaka Waza

Mistrzostwa Polski MMA Młodzieżowców PZJJ

TERMIN: 9 Listopada 2014

MIEJSCE: Hala Sportowa „Na Skarpie” Bytom – Szombierki ul. Modrzewskiego 5a

ORGANIZATOR: Klub Sportowy FC Bytom, ALMMA

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team
2. Spartan Chorzów
3. Silesian Cage Club
4. Sparta Gold Team
5. Fight Club Bytom

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team )
2. Cichopek Dawid (Shogun Mysłowice )
3. Żygliński Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
2. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
3. Kala Daniel (Spartan Chorzów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Mroczka Ireneusz (Sparta Gold Team )
2. Wojtas Dawid (AKS Wrestler )
3. Olczyk Adrian (Spartan Chorzów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Gorgoń Przemysław (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Murawski Michał (Octagon Team )
3. Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kołoczek Paweł (Octagon Team )
2. Tokarz Przemek (Octagon Team )
3. Orłowski Mateusz (GLKS Nadarzyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Stolarczyk Kamil (Spartan Chorzów)
2. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team )
3. Rajwa Patryk (Spartan Chorzów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Greń Damian (Octagon Team )
3. Grzelec Mateusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Bielecki Kamil – NGT (Natal Gold Team)
2. Nosal Mateusz (Octagon Team )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Magda Mariusz (Łamator Racibórz)
2. Nowak Grzegorz (Spartan Knurów )
3. Witkowski Adam (Spartan Knurów )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Gibała Szymon (Octagon Team )
2. Herman Piotr (Arrachion Olsztyn)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Płachciak Wojciech (Sparta Gold Team )
2. Rzyman Piotr (Silesian Cage Club)
3. Dolega Oskar (Silesian Cage Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Zdanowski Aleksander (Spartan Chorzów)
2. Przybylski Patryk (Silesian Cage Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala)
2. Kasperczyk Adam (Veto Team Bielsko-Biała )
3. Pasternak Kamil (Natal Gold Team)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Długajczyk Dawid (Shogun Mysłowice)
2. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Biegański Adam (Vale Tudo Białystok)
2. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
3. Byrski Andrzej (Shogun Mysłowice)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Roszkowski Maciej (Fight Club Łomża ) w
2. Krysiak Sławomir (Spartan Chorzów)
3. Krupa Marcin (Fight Club Bytom .)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tokarz Przemek (Octagon Team )
2. Murzyn Paweł (Okniński Team )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Siński Mateusz (Hunter MMA)
2. Mzyk Rafał (Spartan Chorzów)
3. Stolarczyk Kamil (Spartan Chorzów)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Hansbach Jakub (Silesian Cage Club)
2. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn)
3. Grzegorzek Maciej (Silesian Cage Club)