ALMMA 69 Sochaczew

Mistrzostwa Polski Środkowej

 

Organizator:
Amatorska Liga MMA, Dragon Fight Club Sochaczew

Termin i miejsce zawodów:
15 listopad 2014
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
96-500 Sochaczew, ul.Olimpijska 3

 

Klasyfikacja generalna

1. Cross Fight Club 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Ronin Ruda Śląska 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Vera Fight Club 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. Dragon Fight Club Sochaczew 0 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Chałaśkiewicz Marcin(KSW Triumfator) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szymczyk Mateusz(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rawski Sebastian(Klub Walki Grappler) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Maciejak Kuba(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Siwiec Łukasz MSFG R(Marga SFG Radom ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gradecki Maciek(Bone Breakers Kutno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szczęsny Michał(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Zaniewicz Adrian (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dobijański Sebastian(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Tkaczyk Łukasz(UKS Ronin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Antos Mateusz(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Niedzielin Piotr(Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Umalatov Bej-Ali(Warszawskie Centrum Atletyki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kublik Kamil(Grapler Mińsk Mazowiecki ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kubiak Michał Vera FC(Vera Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Roźniakowski Patryk Vera FC(Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czernik Tomasz(UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Skrzek Marcin(Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tkaczyk Łukasz(UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wrzochol Krystian(NKSW BASTION ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów