ALMMA 70 Wrocław

Mistrzostwa Polski Zachodniej

 

Organizator:
K.S. WROXGYM WROCŁAW
TOMASZ SKÓRKOWSKI
ALMMA

Lokalizacja: Wrocław, ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski)

Termin: 30-11.2014 Niedziela

 

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kordylewicz Paweł(Streffa Fight Team Lubin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Malcher Michał(Forca Brava Gold Team Polska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Christ Łukasz(War Dogs) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Lach Wojciech (Berserkers Venganza Racibórz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grabowski Kamil PW(Puncher Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dżuła Andrzej(Lutadores Opole) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lis Przemysław(Czerwony Smok Poznań) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Celmer Krystian (Rio Grappling Club Oława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Molik Wojciech (Puncher Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stelmach Nitaj(UKS Taekwon-do Gryf ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rogosz Piotr(Scorpion Krępice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ziemecki Nikodem(Armia Dęblin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lubaszka Marcel(FightLab Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tuszyński Staszek(Streffa Fight Team Lubin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Młyński Oliwier Rio Grappling Wrocław(Rio Grappling Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Miłek Michał(Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dudziński Ignacy(Ankos Zapasy Poznań ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Imbierski Tobiasz(Ju Jitsu Kobudo Lubsko) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Błażejewski Adrian(UKJ Millenium Rzeszów ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grabowski Bartek(GOLD TEAM BIELAWA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szajkowski Adam(Wrox Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Górniak Denis(”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rusin Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Buczek Beniamin(Wrox Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kita Albert(MMASolo Namysłów ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kliś Szymon Lutadores Kluczbork(Lutadores Kluczbork) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Paprota Bartłomiej (Lutadores Kluczbork) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bielecki Kamil – NGT(Natal Gold Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krawczyński Tomasz(Rio Grappling Club Oława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wilski Arman(Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tomaszek Oskar(Certus Victoria ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mytych Sergiusz Gwardia Tychy(Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Oleksy Michał(Contender Kamienna Góra ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Truszkowski Rafał(Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Fita Sebastian(Certus Victoria ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Latocha Krzysztof(Rio Grappling Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zwoliński Marcin(Gym-Fight Wrocław ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Banaszkiewicz Krzysztof(UKJ Millenium Rzeszów ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Zysk Tomasz(Golden Dragon Bydgoszcz ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Barszczak Dawid(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Maliszewski Krzysztof(BJJ Academy Zgorzelec) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kaliciński Maciej(Contender Kamienna Góra ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
1. Matla Krzysztof(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
3. Rudnicki Mateusz(Rio Grappling Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Zajączkowski Andrzej(Junior Dzerżoniów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lesiak Marek(Lutadores Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rybiński Radosław(Legnicki Klub Oyama Karate ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ryska Mateusz(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Talerzowski Rafał(Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Taraszkiewicz Krystian(LEGION Głogów ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Graca Krzysztof(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tyniec Maciej(Junior Dzerżoniów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Rok Natalia(ANIMMALS) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Postrożny Monika(Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Rok Natalia(ANIMMALS) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Węgrzyn Angelika(Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów