ALMMA 60 Wrocław

PUCHAR POLSKI ZACHODNIEJ


Organizator:
K.S. WROX GYM WROCŁAW
TOMASZ SKÓRKOWSKI
ALMMA

Lokalizacja:
Wrocław, ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski)

Termin: 04.05.2014 Niedziela

Klasyfikacja generalna

1. Fighters Factory 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Fightman 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Octagon Team 1 x złoto – 3 x srebro – 3 x brąz
4. Wrox Gym 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Rio Grappling Club Oława 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pogudz /Mateusz (Okniński ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Szydłowski Michał (Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Michalczuk Mariusz Fighters Factory (Fighters Factory) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Polityło Paweł (Rio Grappling Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Baran Sławomir (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tobiasz Marcin (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Molik Wojciech (Puncher Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Adamczewski Tomasz (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Torzecki Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Murawski Michał (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pernak Grzegorz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Hołyński Maciej (Rio Grappling Club Oława ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bątkowski Filip (Armia Dęblin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Hanysz Krystian (Fighters Factory) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Głąb Mateusz (Wrox Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Wieczorek Mateusz (Ankos Zapasy Poznań ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kareta Dawid (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Maniek Dariusz (Fighters Factory) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jaros Martin (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Widera Patryk (Wrox Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ziółko Mikołaj (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Karpiński Patryk (Sambo-combat) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Greń Damian (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Strzała Bartosz (Fighters Factory) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zając Łukasz Kaito SW (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Borzykowski Patryk (Ankos Zapasy Poznań ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gałecki Artur (Junior Dzerżoniów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Truszkowski Rafał (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Paś Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wdowiak Bartłomiej (MMASolo Namysłów ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Murzyn Józef (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kuźnik Mariusz (Fighters Factory) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kalinowski Dariusz (Only Fighting KK Głuszyca ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Gudz Marcin (Junior Dzerżoniów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chmielewski Mateusz B_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Laskowski Jakub (Sambo-combat) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Krzysztofiak Bartek (MMA Extreme Poznań ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grala Paweł (Gym Fight ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kubica Tomasz (Certus Victoria ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Michalak Ildar (Rio Grappling Club Oława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojtaczka Piotr (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stawiński Maciej (MMA Extreme Poznań ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Karpała Justyna (Wrox Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kózka Joanna (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów