ALMMA 59 Chełm

Mistrzostwa Polski Wschodniej

 

Termin i miejsce zawodów:
27 kwiecień 2014

Miejska Hala Sportowa
22-100 Chełm, ul. Graniczna 2A

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Okniński Biała Podlaska 5 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
2. MKS SAMBO CHEŁM 3 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
3. Gladio 3 x złoto – 2 x srebro – 4 x brąz
4. Puławy Koks Gym 2 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
5. GKS Górnik Łęczna – MMA 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Flejmer Rajmund (Herkules Łęczna) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Białas Mariusz (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Nebeling Tomasz (Forma-gym Lublin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bartosik Marcin (Eko Różanka Pankration Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Próchniak Krystian (Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wysokiński Rafał (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Flis Michał (MKS Kalina Lublin ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Mizio Jakub (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Burdan Mateusz (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Sanecki Rafał (Fenix Warszawa ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skwarek Mariusz (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Korycki Andrzej (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Adamiuk Damian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Frącek Paweł (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kur Tomasz (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Pień Tymoteusz (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wiśniewski Norbert (Copacabana Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szabała Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Molenda Adrian (FABRYKA SPORTU CHEŁM) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojtysiak Konrad (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojtczuk Mateusz (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Zaniewicz Adrian (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Semeniuk Rafał (Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Swatek Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Just Kacper (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bielecki Damian (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pyszniak Bartosz (Alliance) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Borchashvili Kemran Gladio (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Semeniuk Patryk (Cross Fight Club ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ptasiński Robert (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mazurek Szymon (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Kasprzak Grzegorz (Alliance) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Abramik Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kowalik Michał (Puławy Koks Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nagórski Bartłomiej (BESTIOS ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ozga Jakub (RKSW Puncher Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Łuczka Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kielich Mateusz (SPARTA PIONKI ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Podsiadły Paweł (SPARTA PIONKI ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kozakowski Adrian (MKS Kalina Lublin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bruszczak Alan (Armia Dęblin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tsikhesashvili Sulkhan (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wawrzyniec Moskwa (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Potocki Daniel (Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szlendak Katarzyna (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Prucnal Roksana (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów