ALMMA 59 Chełm

Mistrzostwa Polski Wschodniej

Termin i miejsce zawodów:
27 kwiecień 2014

Miejska Hala Sportowa
22-100 Chełm, ul. Graniczna 2A

Klasyfikacja generalna

1. Okniński Biała Podlaska
2. MKS SAMBO CHEŁM
3. Gladio
4. Puławy Koks Gym
5. GKS Górnik Łęczna – MMA

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom)
2. Flejmer Rajmund (Herkules Łęczna)
3. Białas Mariusz (Gladio)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Nebeling Tomasz (Forma-gym Lublin)
2. Bartosik Marcin (Eko Różanka Pankration Team)
3. Próchniak Krystian (Puławy Koks Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wysokiński Rafał (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Flis Michał (MKS Kalina Lublin )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Mizio Jakub (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Burdan Mateusz (Brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Sanecki Rafał (Fenix Warszawa )
2. Skwarek Mariusz (Dziki Wschód)
3. Korycki Andrzej (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Adamiuk Damian (Eko Różanka Drysdale JJ Włodawa)
2. Frącek Paweł (Gladio)
3. Kur Tomasz (Gladio)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Pień Tymoteusz (Gladio)
2. Wiśniewski Norbert (Copacabana Warszawa)
3. Szabała Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Molenda Adrian (FABRYKA SPORTU CHEŁM)
2. Wojtysiak Konrad (Dziki Wschód)
3. Wojtczuk Mateusz (Gladio)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Zaniewicz Adrian (Okniński Team )
2. Semeniuk Rafał (Puławy Koks Gym)
3. Swatek Damian (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Just Kacper (Dziki Wschód)
2. Bielecki Damian (Gladio)
3. Pyszniak Bartosz (Alliance)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Borchashvili Kemran (Gladio)
2. Semeniuk Patryk (Cross Fight Club )
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ptasiński Robert (Dziki Wschód)
2. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Mazurek Szymon (Gladio)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Kasprzak Grzegorz (Alliance)
2. Grzeluk Marceli (MKS Kalina Lublin )
3. Abramik Kamil (FABRYKA SPORTU CHEŁM)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kowalik Michał (Puławy Koks Gym)
2. Nagórski Bartłomiej (BESTIOS )
3. Ozga Jakub (RKSW Puncher Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Łuczka Kamil (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Kielich Mateusz (SPARTA PIONKI )
3. Podsiadły Paweł (SPARTA PIONKI )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Derlatka Grzegorz (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Kozakowski Adrian (MKS Kalina Lublin )
3. Bruszczak Alan (Armia Dęblin)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tsikhesashvili Sulkhan (Gladio)
2. Wawrzyniec Moskwa (Brak klubu)
3. Potocki Daniel (Puławy Koks Gym)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
2. Szlendak Katarzyna (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tkhorevska Olena (Okniński Biała Podlaska)
2. Prucnal Roksana (MKS SAMBO CHEŁM )