ALMMA 58 Żyrardów

Puchar Polski Centralnej

Akademickie Mistrzostwa Polski

 

Termin i miejsce zawodów – 13 kwietnia 2014
96-300 Żyrardów, ul. Jodłowskiego 25/27

 

 

Klasyfikacja generalna – Puchar Polski Centralnej

1. Arrachion Olsztyn 2 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Black Horse MMA Łomża 2 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
3. Brawler Końskie 2 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
4. Grappling Team Mława 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Dragon Fight Club Sochaczew 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Klasyfikacja generalna – Akademickie Mistrzostwa Polski

1. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Arrachion Olsztyn 1 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
3. Vera Fight Club 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Armia Dęblin 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Puchar Polski Centralnej

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kopera Łukasz(Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Żukowski Mateusz(JIUJUTSU TERLIK TEAM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mazurkiewicz Adam(Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tasarz Przemysław(Boi Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Duński Patryk(Arrachion MMA Iława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Matyszczak Dawid(Adrenalina Fight Częstochowa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Kevin(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bojanko Kamil(S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Duraj Patryk(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Cichocki Paweł(Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Świerad Rafał(Bellator Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bednorz Jacek(MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zatorski Marek(MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Smoliński Mateusz(MMA Wariors Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Charkiewicz Tomasz (Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Barczewski Krzysztof(Academia Gorilla) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Słowikowski Dawid (Grappling Team Mława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kaczmarek Bartosz(Nastula Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zieliński Michał(Gorilla Warszawa ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Siwiec Łukasz MSFG R(Marga SFG Radom ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Filpiak Wojtek(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kania Adam(MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Blesiński Norbert(Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mikołajewski Oliwier(Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Niedźwiecki Jarosław(Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Surdyn Patryk(Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mospinek Dorian(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tański Paweł(Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis(”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołakowski Jakub(Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Janus Bartosz(Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ziółko Mikołaj(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kozłowski Adrian(Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Makowski Kamil(Arrachion MMA Iława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Walawski Piotr(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szostak Jakub(”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Durka Daniel(Bellator Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karwowski Paweł(Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Chrzanowski Daniel(Gladiator Ostrołęka ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mil Marcin(Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szmalec Dominik(Dragon starachowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kowalski Dominik(Nastula Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wikłacz Jakub(Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Unruh Kamil(Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Koczorowski Mariusz(Alliance) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Sobczyński Dawid(Brawler Końskie) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Jacek(Alliance) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kołecki Leszek(Alliance) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Ciaś Tomasz(Brawler Końskie) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czarkowski Adrian(K. S. W. Włocławek ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Podskok Rafał(Grappling Team Mława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Michalak Bartosz(Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sobiecki Witold(Cantrum Sportów Walki Płock) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Rachubka Michał (Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wyrzykowski Witold(Grappling Team Mława ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mochocki Piotr(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kosiarski Marcin(Dragon starachowice) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dziekoński Dariusz(Fight Academy Ostrołęka) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sikora Mateusz Brawler(Brawler Końskie) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kosicki Jakub(Alliance) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Potępa Kamil LKSW(LKSW Tajfun) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Skarus Tomasz(Brawler Końskie) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wiśniewska Joanna(”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Akademickie Mistrzostwa Polski

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dziubecki Daniel (Nastula Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jabłoński Marcin (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Paweł (Nastula Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Zabilski Robert (Jeet Kune Do Ozorków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Głąb Mateusz (Wrox Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sulkowski Mateusz (Copacabana Warszawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Turemka Marcin CW (Copacabana Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bogacki Gabriel (Cantrum Sportów Walki Płock) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów