ALMMA 57 Oborniki Śląskie

Puchar Dolnego Śląska


Zawody pod patronatem Pana Burmistrza Sławomira Błażejewskiego

Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Sportu Elit Oborniki Śląskie


Termin i miejsce zawodów
29.03.2014 r. Oborniki Śląskie
Hala Sportowa OSiR ul. Poniatowskiego 22, 55-120 Oborniki Śląskie

 

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 4 x złoto – 4 x srebro – 1 x brąz
2. Forca Brava Gold Team Polska 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Rio Grappling Club Oława 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Victoriano Livio (Forca Brava Gold Team Polska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Turyński Michał (Boi Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Miszkiewicz Rafał (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dębiak Adrian (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Olko Sławomi (Extreme Fighters ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ławniczak Daniel (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jański Maciej (Certus Victoria ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Baran Bartłomiej (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kareta Dawid (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ziółko Mikołaj (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Widera Patryk (Wrox Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tracichleb Robert (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Juśkowiak Maciek (Forca Brava Gold Team Polska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kita Albert (MMASolo Namysłów ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ciesielski Sebastian (UKS Gladius Trzebnica ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mencel Mikołaj (judo Miejska Górka ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gałecki Artur (Junior Dzerżoniów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Seliga Paweł (Wydra Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wac Jacek (Forca Brava Gold Team Polska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Paś Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wdowiak Bartłomiej (MMASolo Namysłów ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Góral Łukasz FB (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Celmer Krystian (Rio Grappling Club Oława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kubiak Piotr (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Pernak Grzegorz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Buta Paweł (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kottas Krzysztof (UKS Gladius Trzebnica ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rudnicki Mateusz (Rio Grappling Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Żmuda Piotr (Rio Grappling Club Oława ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Scholz Damian (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jura Grzegorz (Gwardia Wałbrzych ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojtal Marcin (Gold Team Polska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Postrożny Monika (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów