ALMMA 56 Borzęcin

Puchar Polski Południowej MMA i BJJ

Termin i lokalizacja:

15. 03. 2014 r. (sobota)

Hala sportowa Borzęcin Górny, 32-825 Borzęcin

 

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 4 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Fightman 3 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. Spartakus Rzeszów 1 x złoto – 6 x srebro – 2 x brąz
4. Dybol Team Zabrze 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Legion Team Tarnów 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogóż Patryk (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Oskroba Jakub (Iron Dragon Mielec) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chara Daniel (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kamiński Sebastian (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kamiński Paweł (LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sermak Piotr (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kolano Paweł (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gorel Adrian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pająk Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bielak Radosław (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wójcik Piotr (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Puchalski Grzegorz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Gąsior Sebastian (Shogun Mysłowice) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ziółko Mikołaj (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Robak Łukasz (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pietras Piotr (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Uzarek Sergiusz (Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Apostel Krzysztof (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ryś Sebastian (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hirth Kamil (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Góral Łukasz FB (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sobałkowski Patryk (Wydra Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kot Sebastian (Brzozowski Klub Sportowy ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Król Konrad (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Warzecha Norbert (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mozdyniewicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Biłas Daniel (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Potym Łukasz (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Buda Marcin (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Pakulak Łukasz (ANIMMALS) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szmalec Maciej (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jankowski Mateusz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kózka Joanna (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sajdutka Agnieszka (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów