ALMMA 55 Sochaczew

Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Termin i miejsce zawodów
01-02 marzec 2014
96-500 Sochaczew, ul.Olimpijska 3

 

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Black Horse MMA Łomża 4 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Puławy Koks Gym 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. MMA Team Tczew 2 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
4. Okniński Biała Podlaska 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kalenik Piotr (Okniński Białystok) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pawłowski Majkel (Fight Team MMA Brodnica) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Żukowski Mateusz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rogóż Patryk (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kaszubowski Krystian (MMA Team Tczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Mierzejewski Mateusz (Fight Academy Ostrołęka) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szelongiewicz Remigiusz (Ziomek Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Wysocki Krzysztof (Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pogorzelski Brajan (Szogun Combat Club ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Klobuch Arkadiusz (MMA Team Tczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Skarzyński Damian (Kohorta Poznań) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bielski Krystian (Grappling Team Mława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Urbański Rafał (MMA Team Tczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kotowicz Robert (Okniński Białystok) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Głodkowski Michał (Hunter MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołcz Robert (Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wilczewski Piotr (UKS WILK GRAJEWO ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bróździak Kacper (MMA Team Tczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Seroczyński Mateusz (MMA Team Tczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mackało Grzegorz (Okniński Białystok) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Juracki Piotr (MMA Team Tczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołakowski Jakub (Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kozłowski Adrian (Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dobijański Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dąbkowski Hubert (UKS WILK GRAJEWO ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zaniewicz Adrian (Okniński Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Cwalina Krystian (Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chrzanowski Daniel (Gladiator Ostrołęka ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Durka Daniel (Bellator Warszawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Semeniuk Patryk (Cross Fight Club ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borczon Bartosz (Arrachion Nidzica ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ptasiński Robert (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krupniewski Łukasz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Soldaev Adam (Warszawskie Centrum Atletyki) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Wiączek Maciej (LKSW Tajfun) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bogacki Gabriel (Cantrum Sportów Walki Płock) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Śpiewak Damian (Dragon starachowice) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rygalski Mariusz (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sobiecki Witold (Cantrum Sportów Walki Płock) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Guzowski Adam (Gladiator Ostrołęka ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Charkiewicz Tomasz (Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rachubka Michał (Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kosiarski Marcin (Dragon starachowice) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kamiński Kamil CSW Płock (Cantrum Sportów Walki Płock) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kosiorek Dawid (Ludus Żuromin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wawrzyniak Darek (Bone Breakers Zgierz ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Potocki Daniel (Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dziedzicki Grzegorz (JIUJUTSU TERLIK TEAM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fergińska Sylwia (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zygmańska Zuzanna (Kohorta Poznań) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów