ALMMA 54 Katowice

MMA CHALLENGERS SUPERFIGHTS

 

Termin i miejsce zawodów – 22 luty 2014,

hala widowiskowo – sportowa „Spodek” Katowice

 

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Vendetta Team 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Fight Club Bytom . 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Rio Grappling Club Oława 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Suchecki Wojtek(Rio Grappling Club Oława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowicki Tomasz(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rogóż Patryk(Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Sochor Piotr(B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dryps Marcin (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ostapowicz Maciej(Rio Grappling Dąbrowa Górnicza ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Noga Marek(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czyjt Dawid (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Górniak Paweł(Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Uzarek Sergiusz(Gracie Barra Dąbrowa Górnicza ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dobrowolski Kamil(Rio Grappling Club Oława ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szczepański Michał(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Ploch Kamil(B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pudełek Gabriel(Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hansbach Jakub(Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Mosgalik Kamil(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bezwerchny Sebastian(Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Otoliński Dominik (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Pantak Aleksander(Adrenalina Fight Częstochowa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kędroń Patryk(Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Christ Szymon(War Dogs) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bińkowski Łukasz(Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Augustin Adrian (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Miszczak Patryk(Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jankowski Mateusz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pieniążek Oskar (Combat Team Dębica) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów