ALMMA 53 Łódź

PUCHAR MAKROREGIONU ŁÓDZKIEGO

 

Termin i miejsce zawodów
15 LUTEGO 2014
94-250 ŁÓDŹ, ul. SIEWNA 15

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn 8 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
2. Gracie Barra Łódź 4 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. Vera Fight Club 3 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
4. Drysdale Jiu Jitsu 2 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
5. Brawler Końskie 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Dubiela Patryk (Drysdale Jiu Jitsu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Perczyński Artur (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jędrzejczyk Rafał (Berserker Szczecin ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogóż Patryk (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Książczyk Przemysław (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Jabłoński Marcin (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kawecki Kasper (United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Gralka Dawid (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kosiński Piotr (Zenith Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Woźniak Adrian (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szakiel Łukasz (Copacabana Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Leśniak Kacper (Drysdale Jiu Jitsu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Drzewiecki Paweł (Bone Breakers Kutno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Głowacki Emil (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sobczak Mateusz (MMAtaleo Słupsk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szlęzak Kamil (Brawler Końskie) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Krzaczyński Sebastian (Gladiators Kick-boxing) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jatczak Krzysztof (Drysdale Łódź ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Topa Benjamin (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kędziora Sebastian (Drysdale Jiu Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Grabiński Marcin (Wydra Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Drzewiecki Krystian (Bone Breakers Kutno) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Mospinek Dorian (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kowacki Bartosz (Wydra Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Ponder Tomasz (Berserkers Team Kętrzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dziubek Bartek (Brawler Końskie) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nowak Jakub (MMA & BOXING „BULDOG” TEAM) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Michniewicz Patryk (12BZ Choszczno ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grabowski Patryk – SPP (Sporty Walki Piotrków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Juszkiewicz Patryk (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Ruta Patryk (Berserker Szczecin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pawłowski Łukasz (Bone Breakers Zgierz ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Karwowski Paweł (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Porębski Sebastian (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kołacha Sebastian (United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Szwugier Michał (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lipowski Bartosz (Brawler Końskie) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tokarski Piotr (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Unruh Kamil (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wikłacz Jakub (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Krzewicki Artur (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zalas Robert (Wydra Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Mołdawa Mateusz Brawler (Brawler Końskie) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sobałkowski Patryk (Wydra Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Socha Mateusz (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Mikucki Marcin (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dulas Martynian (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szymański Mariusz (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Maliński Grzegorz (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rzepecki Damian (Drysdale Jiu Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mackiewicz Maciej (Warszawskie Centrum Atletyki) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Zawierucha Sebastian (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pilch Rafał (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Malec Łukasz (12BZ Choszczno ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kózka Joanna (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Włodarczyk Kornelia – BT (Boi Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów