ALMMA 52 Sochaczew

Puchar Polski Centralnej

 

Termin i miejsce zawodów:
25 styczeń 2014
96-500 Sochaczew. ul.Olimpijska 3

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Radomski Klub Taekwon-do 4 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
2. Dragon Fight Club Sochaczew 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Cross Fight Club 0 x złoto – 3 x srebro – 4 x brąz
4. Fightman 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Baltic Fighters Gdańsk 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Barłożek Adrian (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowakowski Konrad (Ziomek Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kirschhiebel Seweryn (Fighting Division Combat Club ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogóż Patryk (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szymajda Hubert (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kucharski Kacper (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Akhiadov Lambert (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojtalewicz Marcel (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szymański Karol (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Abdullakh Salamov (Hunter MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Adamczyk Jacek (Baltic Fighters Gdańsk ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bednarski Rafał (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dynarski Wojtek (Team Janiak ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Podgórczyk Miłosz (Baltic Fighters Gdańsk ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Poneta Andrzej (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kazubski Grzegorz (RKT Radom ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Nowikow Jakub (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowikow Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chojnacki Paweł (Fighting Division Combat Club ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hugues Piotr (S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bekhan Abalaev (Okniński ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zagała Przemysław (RGC Dąbrowa Górnicza) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Młynarski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Szalast Kacper ACT (ACT Aquila Competition Team Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dobijański Sebastian (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chrzanowski Daniel (Gladiator Ostrołęka ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Firut Maciej (SIGNUM Biała Podlaska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Drężek Piotr (Fight Academy Ostrołęka) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kosoń Damian (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Spychalski Tomasz (Fighting Division Combat Club ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołtunowski Damian (Team Janiak ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kaszubski Dawid (Fighting Division Combat Club ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Augustyniak Benjamin (ELITARNI MMA TEAM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Duraj Patryk (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Frąk Mateusz (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Guzowski Adam (Gladiator Ostrołęka ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skowroński Krzysztof (Fight Team MMA Brodnica) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kubas Krzysztof (Shark Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Morawiec Adrian (Team Janiak ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Talarowski Łukasz (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dziekoński Dariusz (Fight Academy Ostrołęka) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Mazur Mariusz (Spartakus Team Zakopane) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Celej Krzysztof (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Antos Adrian (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Żeromska Natalia (Viet Boxing Poland) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fergińska Sylwia (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów