Mistrzostwa Polski MMA 2013

Termin i miejsce zawodów 15 GRUDZIEŃ 2013


96-500 Sochaczew, ul.Olimpijska 3

 

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Dragon Fight Club Sochaczew 3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
2. Okniński Team 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. MMA Team Ełk 1 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
4. Octagon Team 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. Fightman 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. Okniński Biała Podlaska 0 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Dobiński Tomasz (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kaczyński Piotr (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jachimowski Alan Sako (Sako Gdańsk) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Mroczek Artur (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kalski Kryspin (Kobe Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Grzebyk Andrzej (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Musiał Dawid (Forfit) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kwiatoń Jan (Viet Vo Dao Bydgoszcz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Langer Alan (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Iwanowski Mateusz (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jankowski Adam (Viet Vo Dao Ełk ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Akhiadov Lambert (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grochowski Łukasz (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kopera Bartłomiej (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Salamov Arbi (Copacabana Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ugurchiev Dzkokhar (Okniński ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ugurchiev Askhab (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kałuda Mikołaj (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Biniecki Adrian (Husria Włocławek) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Itrich Szymon (Mad Dogs Gdynia) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Toe Filip (Gwardia Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Medyński Maciej (Fight Academy Stargard ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Adamczyk Jacek (Baltic Fighters Gdańsk ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojdat Michał (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Biegański Adam (Vale Tudo Białystok) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Murawski Michał (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kaźmierczak Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szczepaniak Kamil (Fight Fabric ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Bernard Jan (Nastula Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Wysocki Krzysztof (Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gajda Marcin (War Dogs) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Gleba Szymon (MMA Team Ełk) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jaros Martin (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła full contact (FC) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Mikrut Anna (Sparta Team Goleniów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Łukasiewicz Milena (MMA Team Ełk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Adamiec Dominika (MMA Team Ełk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do57 kg

1. Wawer Wiola (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Fergińska Sylwia (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kózka Joanna (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Olchanowska Klaudia (MMA Team Ełk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów