ALMMA 49 Wrocław

Mistrzostwa Polski Juniorów MMA

oraz Mistrzostwa Polski Zachodniej Seniorów

 

WROCŁAW 1 GRUDNIA 2013 NIEDZIELA
Organizator:
K.S. WROX GYM WROCŁAW
TOMASZ SKÓRKOWSKI

Lokalizacja:
Hala wielofunkcyjna ul. Paderewskiego 35 (teren stadionu olimpjskiego) Wrocław

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Radomski Klub Taekwon-do 4 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
2. BOI TEAM WROCŁAW 2 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. Lutadores Opole 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. GOLD TEAM BIELAWA 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Scorpion Krępice 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Świątek Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Molik Wojciech (Puncher Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Stepień Jan (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wiśniewski Maksymilian (drysdale/zenith bjj) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Górecki Wojciech (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Kupiec Adrian (LEGION Głogów ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Polityło Paweł (Rio Grappling Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Roskosz Patryk (BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sagan Patryk (LEGION Głogów ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Drelich Paweł (Scorpion Krępice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tobiasz Marcin (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Felińczak Piotr (Scorpion Krępice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kumanek Robert (BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jusupow Oleksander (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pabis Piotr (Fighters Factory) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Klarecki Maciej (MMA Międzyrzecz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Hanysz Krystian (Fighters Factory) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jędrzejewski Robert (Extreme Fighters ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Fidkowski Adam (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Swat Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Maciuszek Paweł (Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bezwerchny Sebastian (Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kondziołka Dominik (Kong Sao) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Stelmach Nitaj (UKS Taekwon-do Gryf ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Niemiec Daniel (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szalast Kacper ACT (ACT Aquila Competition Team Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Popiół Mikołaj (ANIMMALS) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Temirbulatov Yusup (Gladio) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarz Przemek (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Koziorzębski Kacper (Rio Grappling) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Piordas Wojciech (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wilski Arman (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borchashvili Kemran Gladio (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Koclęga Artur (ANIMMALS) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Frelich Dariusz (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Kalinowski Dariusz (Only Fighting KK Głuszyca ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kapij Grzegorz (Puncher Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Chramęga Krystian BGT B (Bebson Gold Team Bielawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Firla Wojciech (Kong Sao) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hrabarowicz Rafał (Only Fighting KK Głuszyca ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Kowalczyk Piotr (Lutadores Wrocław) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Markowski Mateusz (GOLD TEAM BIELAWA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Biały Krzysztof (GOLD TEAM BIELAWA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Beśka Piotr (GOLD TEAM BIELAWA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Kozielec Mateusz (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kowalski Michał Garwolin (Ośrodek Sportów Walki w Garwolinie) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Foryś Radosław (Fighters Factory) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zachara Adrian (ANIMMALS) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Tomaszek Karol (Certus Victoria ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bilewicz Adam (Rio Grappling Wrocław) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tupiec Marcin (TRIUMPHATOR MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów
3. Kosma Kelm (Academia Gorilla) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Postrożny Monika (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kózka Joanna (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów