ALMMA 48 Rzeszów

 

 

 

 

 

 

 

 

Termin i miejsce zawodów:
30-11.2013 (BJJ) 01.12.2013 (MMA)
Sala Gimnastyczna ZSKU ul.Sucharskiego 4 (obok WSIZ)

 

Klasyfikacja generalna

1. Fightman 5 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Ryoku Dojo 2 x złoto – 5 x srebro – 3 x brąz
3. Kaito Stalowa Wola 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
4. Spartakus Rzeszów 1 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz
5. Spartakus Mielec 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Rogóż Patryk (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jagiełłowicz Artur (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Drelich Paweł (Scorpion Krępice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kipczak Marcin (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Cukierda Mariusz (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Zaborowski Hubert (KSW Garyu Krosno ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Porębski Hubert (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Suski Jerzy (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Piczak Grzegorz (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Matuszek Daniel (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hasiak Sylwin (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nadolski Kamil (Octagon ŻORY) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kurek Mateusz (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Wołoszyn Dariusz (Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szeliga Jarosław (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Wojtowicz Szymon (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cavalieri Gracjan (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kuźniar Witold (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Majgier Robert (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Horynecki Kacper (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wcisło Wojtek (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Banduła Daniel (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Mateusz (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Puchalski Grzegorz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Bernacki Dariusz (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kulik Damian (Spartakus Mielec) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Gonet Jan (Ryoku Dojo) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pasierb Rafal (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wisz Karol (Dynamit Grappling Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Róg Paweł (Spartakus Mielec) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krupa Tomasz (Kudo Zamość) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zając Łukasz Kaito SW (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Baran Paweł (Ryoku Dojo) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Koncewicz Maciej (Spartakus Mielec) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów