ALMMA 47 Bytom

Mistrzostwa Śląska – XII Międzynarodowy Turniej MMA „Hadaka Waza”

 

TERMIN: 16 Listopada 2013


MIEJSCE: Hala Sportowa „Na Skarpie” Bytom – Szombierki ul. Modrzewskiego 5a

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 4 x złoto – 5 x srebro – 0 x brąz
2. Silesian Cage Club 3 x złoto – 3 x srebro – 3 x brąz
3. Fight Club Bytom . 3 x złoto – 0 x srebro – 4 x brąz
4. Spartan Chorzów 2 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Hadaś Paweł (Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowicki Tomasz (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bielawski Jan (Lutadores Kluczbork) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Langer Alan (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Just Łukasz (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szydłowski Michał (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Obrzut Daniel (Bastion) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Modrzejewski Andrzej (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Sochor Piotr (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wesołowski Wojciech (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bystrzykowski Daniel (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krysiak Sławomir (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Labisz Adam (Drysdale Jiu Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Szczepanek Maciej (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Baran Sławomir (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Baran Bartłomiej (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Meller Dawid (Spartan Knurów ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Knap Krystian (Maximus Jastrzębie ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Świętek Mateusz (Ronin Ruda Śląska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chabik Michał (Sambo-combat) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Maluszczak Jędrzej (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Górecki Patryk (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tyrtania Patryk (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Stolarczyk Kamil (Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mielczarski Łukasz (Wydra Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Giertler Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wilski Arman (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jaros Martin (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Piordas Wojciech (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ćwietnia Dawid (Cios Adamek Gilowice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kupczak Gabriel (Cios Adamek Gilowice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nguyen Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Malcher Michał (Forca Brava Gold Team Polska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kulczyna Zygmunt (AZS Gliwice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kruzel Dawid (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Szczepański Michał (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Szajna Łukasz (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zagała Przemysław (RGC Dąbrowa Górnicza) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kędroń Patryk (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gębczyk Karol (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów