ALMMA 46 Żyrardów

MISTRZOSTWA POLSKI MMA W KATEGORIACH: KADET I MŁODZIEŻOWIEC

ORAZ

MISTRZOSTWA POLSKI CENTRALNEJ

 

Termin zawodów: 10 listopada 2013
Lokalizacja: 96-300 Żyrardów, ul. Jodłowskiego 25/27

 

Klasyfikacja generalna

1. MMA Team Ełk 7 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
2. Fightman 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
4. Okniński Łomża 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Okniński Biała Podlaska 1 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Baranowski Michał (Fight Academy Ostrołęka) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Drzewiecki Paweł (Bone Breakers Kutno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Łukomski Zbigniew (WSGK Kutno) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Matyjaśkiewicz Jakub (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pawłowski Majkel (Fight Team MMA Brodnica) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Tarasiewicz Dawid (Arrachion MMA Iława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Basiński Grzegorz (MMA Team Ełk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Głębocki Paweł (MMA Team Ełk) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Solarz Sebastian (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Ugurchiev Askhab (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bandrowski Marcin (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Khachatryan Hovhannes Okniński Grudziądz (Okniński MMA Grudziądz ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Toe Filip (Gwardia Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borowski Łukasz (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Zakrzewski Paweł (Vale Tudo Białystok) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bujak Filip (MMA Team Ełk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dudek Arkadiusz (Copacabana Warszawa) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Mroczkowski Łukasz (MMA Team Ełk) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wojtkowski Adrian (S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Siwiec Łukasz MSFG R (Marga SFG Radom ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Wysocki Krzysztof (Black Horse MMA Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wocial Dawid (MMA Team Ełk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bytniewski Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Lewandowski Kacper (Copacabana Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ugurchiev Askhab (Okniński Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kamecki Piotr (S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Piszczek Michał RKT Radom (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chmielewski Adam (S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Gajkowski Mateusz (Okniński MMA Grudziądz ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cieślikowski Łukasz (Fight Team MMA Brodnica) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Duda Kamil (Forma-gym Lublin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krasiński Aleksander (NKSW) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Białek Damian (Nastula Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Orchowski Bartłomiej (MMA Team Ełk) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Erzanukaev Shamil (Okniński Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Soldaev Adam (Warszawskie Centrum Atletyki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Orzech Maciej Gorila (Academia Gorilla) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jaruga Radek (Fight Academy Stargard ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ptasiński Robert (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Fila Brajan (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Medyński Maciej (Fight Academy Stargard ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Augustyniak Benjamin (ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kacperski Marcin (Ronin Ruda Śląska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Nowocień Karol (Viet Boxing Poland) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kraszewski Maciej (Adamusik Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ostęp Damian (Fight Academy Stargard ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Kolus Arkadiusz (Academia Gorilla) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Klepczyński Łukasz (NKSW) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Ruban Patryk (Okniński Łomża) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Markiewicz Tomek (Fight Academy Stargard ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Kusztal Mateusz (ELITARNI MMA TEAM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Maciaszek Dawid – DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nurkowski Damian (Okniński MMA Grudziądz ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Reska Norbert (MMA Team Ełk) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wydra Bartłomiej (Fight Fabric ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Baisangur Khamzatov (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Mróz Piotr (MMA Team Ełk) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Milanowski Paweł (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Glanc Dawid (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Skorodziłło Tomasz (MMA Team Ełk) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pruszko Paweł (Okniński Łomża) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Sokulski Konrad MMA Team Ełk (MMA Team Ełk) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piętka Sebastian (Okniński Biała Podlaska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kołek Marcin (Akademia Holistyczna) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Surdyn Patryk (Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pudełek Gabriel (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Nalepka Barbara (Fight Team Kraków ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szakurow Iwona (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Kózka Joanna (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Adamiec Dominika (MMA Team Ełk) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów