ALMMA 45 Bochnia

Mistrzostwa Polski Południowej

 

Termin i lokalizacja:

9 października 2013 r.
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego, Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia

 

 

Klasyfikacja generalna

1. LL Team Rzeszów 4 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
2. Octagon Team 4 x złoto – 0 x srebro – 3 x brąz
3. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 1 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
4. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. GKS Górnik Łęczna – MMA 2 x złoto – 0 x srebro – 3 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kuźnik Sławomir (Ju-Jitsu Tygrys Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Szafran Krystian (LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Łaszczak Krzysztof RCB (RCB ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borończyk Piotr (Fight Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Meier Maciej (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Tokarski Adam (LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Domagała Paweł (SKK Boxing Kielce) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sasiński Marcin – GK (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Mituła Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Momot Marcin (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Hamułka Witold (LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kiszka Tomasz (GRACIE BARRA RZESZÓW) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Łuczyński Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Puszkarewicz Rafał (LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pelc Damian (LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Siorak Wacław (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Raba Dariusz (SPARTAN Myślenice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Murawski Michał (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Labisz Adam (Drysdale Jiu Jitsu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pająk Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lassota Rafał (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Dziadek Łukasz (Oświęcimski Klub MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kania Adam (MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Frydrych Tymoteusz (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gąsior Ariel (Wodzisław Śl. (niezrzeszony)) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kościelski Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wincenciak Kamil (SPARTAN Myślenice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skiba Grzegorz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Reguła Kamil (LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wyka Michał (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Świętek Mateusz (Ronin Ruda Śląska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kamczyk Krzysztof (Ju-Jitsu Tygrys Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stolarz Dawid (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Przemek (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Leszczyński Piotr (SPARTAN Myślenice ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mitko Mateusz (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Leniart Maciej (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Mosgalik Kamil (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Waliczek Dominik (Kodokan Gliwice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szupernak Jakub (LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Malczyk Jakub (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Tkocz Krzysztof (Berserkers Venganza Racibórz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gajda Piotr (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kadluczka Wojciech (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Krzaczyński Sebastian (Gladiators Kick-boxing) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Synowiec Adrian (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Serba Bartosz (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kwaśniak Marcin (Lutadores Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dubiel Mateusz (Iron Dragon Mielec) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wietrzak Mateusz (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krysta Piotr (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Lokaj Stefania (Berserkers Venganza Racibórz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kózka Joanna (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów