ALMMA 44 Wołomin

Mistrzostwa Mazowsza

 

Termin i lokalizacja

5 października 2013 r.

Hala OSiR „Huragan” Wołomin ul. Korsaka 4

 

Klasyfikacja generalna

1. Puławy Koks Gym 3 x złoto – 0 x srebro – 3 x brąz
2. Drysdale Łódź 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
3. GLKS Nadarzyn 1 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
4. Gracie Barra Łódź 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. TNT Kobyłka 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ślepowroński Oskar (TNT Kobyłka) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tulshaev Muslim (Copacabana) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Majewski Dawid (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Jasiński Bartłomiej (Wołk Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rutkowski Daniel (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bibulatov Ikhvan (Okniński Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Matyjaszek Dawid (Puławy Koks Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Medyński Maciej (Fight Academy Stargard ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Leśniak Kacper (Drysdale Jiu Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojdat Michał (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dominiak Mateusz (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rybicki Konrad (Katana Szczytno) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Siński Mateusz (Hunter MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Biegański Michał (Katana Szczytno) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Mantaj Artur (Drysdale Łódź ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gozdalik Artur (Drysdale Łódź ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jatczak Krzysztof (Drysdale Łódź ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Vardanyan Gevorg (Marky Mark) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wieder Paweł (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Hornowski Kamil KS (Katana Szczytno) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czuba Andrzej (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Łyszcz Adrian (Puławy Koks Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szklarczyk Jakub (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kowalski Michał Garwolin (Ośrodek Sportów Walki w Garwolinie) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Zaniewicz Adrian (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Olczak Szymon (Bone Breakers Kutno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Skowronek Artur (Drysdale Łódź ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Brzeziński Jan (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Czekaj Damian (Drysdale Łódź ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pustoł Michał (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gąska Tobiasz (Fight Academy Ostrołęka) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szmigielski Dominik (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów