ALMMA 43 Pruszków

 

Termin i lokalizacja

14 września 2013 r.

Hala „Znicz” Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4

 

Klasyfikacja generalna

1. Vera Fight Club 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

2. Gracie Barra Łódź 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
3. United Gym 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. BOI TEAM WROCŁAW 0 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. Gwardia Warszawa 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Baranowski Michał (Fight Academy Ostrołęka) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piecuch Michał(United Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Perczyński Artur(Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dubiela Patryk(Drysdale Jiu Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Włodkowski Przemysław(Hunter MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kopera Łukasz(Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Paduch Patryk(BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Galicki Piotr(BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Bieniek Łukasz (Herkules Łęczna) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Roskosz Patryk(BOI TEAM WROCŁAW ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krajewski Michał(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Kopera Bartłomiej(Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowak Kevin(Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ziółkowski Łukasz(Underground MMA Elbląg) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Toe Filip(Gwardia Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Łysoniewski Łukasz (Fight Club Łódź ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Borowski Łukasz(ELITARNI MMA TEAM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Brzozowski Rafał(Underground MMA Elbląg) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wisła Paweł(Trident ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Wydra Bartłomiej (Fight Fabric ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Waszczuk Michał (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kulczyna Zygmunt (AZS Gliwice ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Adamczyk Szymon(United Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sanecki Rafał(Fenix Warszawa ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stefanek Jakub (United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Akhiadov Lambert(Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kruszewski Maciej (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Gralka Dawid(Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ablushev Magomed(United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Kałuda Mikołaj(Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karimov Aslan(United Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kamecki Piotr(S4 Fight&CrossGym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów