ALMMA 42 Jurków

Wakacyjny Festiwal Sztuk Walki

 

Termin i lokalizacja

20 lipca 2013 r.

Kąpielisko „Chorwacja” Jurków

 

Klasyfikacja generalna

1. Gracie Barra Łódź 2 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
1. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 2 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
3. Legion Team Tarnów 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Fightman 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Adamczyk Szymon (United Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krawczyk Jakub (United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Glapski Kamil (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tulshaev Muslim (Copacabana) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Nowak Kevin (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Barkinkhoev Ibragim (ACT) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Oliwa Sebastian (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Masaev Salah (Okniński Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kalata Marcin (Spartakus Team Zakopane) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wodecki Przemysław (BOA Wodzisław Śląski) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Piecuch Michał (United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bryczek Robert (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Sermak Piotr (Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sopata Marcin (Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tarnawa Radosław (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pawlak Michał (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jaskólski Mirosław (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Dziuban Przemysław (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kałuda Mikołaj (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rełowicz Sebastian (United Gym) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Gajda Mateusz (Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Wróblewski Oskar (Streffa Fight Team Lubin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Legierski Mateusz – OT_C (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Perka Dawid (United Gym) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wolny Daniel (Ronin Ruda Śląska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Hirth Kamil (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krzeptowski-Sabała Szymon (Spartakus Team Zakopane) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pudełek Gabriel (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Solecki Grzegorz (NKSW) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Hoffmann Marek (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dominiak Mateusz (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Barbaruk Marcin (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Poręba Mateusz (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Domin Samanta (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów