Podsumowanie Pucharu Polski MMA 2020

Za nami Puchar Polski MMA 2020 dedykowany Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym zawodnikom i trenerom oraz kibicom za wspaniałą, sportową atmosferę, w której przebiegały całe zawody.

Były to pierwsze zawody w ramach nowego projektu „Wojownicy Ojczyzny” realizowanego przez Polski Związek MMA, Amatorską Ligę MMA, Polski Zwiazek Ju-Jitsu i portal Defence24.pl.

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych partnerów, sponsorów, fundatorów nagród oraz wszystkich osób i instytucji, bez których wsparcia nie byłoby możliwe zorganizowanie zawodów na takim poziomie. Szczególne podziękowania kierujemy do:

Urzędu Miasta Sochaczew i Pana Burmistrza Piotra Osieckiego

Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 oraz jej zespołu

FAME MMA

SFD

StormCloud

Extreme Hobby TM

Pizzerii Atmosfera

Po raz pierwszy na zawodach ALMMA zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy reprezentujący służby mundurowe. Nagrody dla nich oraz puchar dla najlepszego zawodnika ufundował portal Defence24.pl:

I miejsce – Agata Pilawka (Komenda Miejska Policji w Opolu) startująca w turnieju Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg oraz turnieju Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg –

II miejsce – Łukasz Raban (18. Pułk Rozpoznawczy – Białystok) startujący w turnieju Masters do 70 kg

III miejsce – Andrzej Bortkiewicz (Orzysz, 15. Brygada Zmechanizowana w Giżycku) startujący w turnieju Masters do 88 kg.

Na hali zawodów obecna była reprezentacja 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. gen. rtm. Witolda Pileckiego.

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Sportowe Puławy 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Fight Team MMA Brodnica 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. GLKS Nadarzyn 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
6. MMA Team Ostróda 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
6. Fight Club Łomża 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
8. Arrachion Olsztyn 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
9. Cross Fight Radom 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
9. SK Kickboxing Kielce 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
9. Vale Tudo Białystok 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Puchar Polski MMA Full Contact do 84 kg

1. Szymański Alan (MMA Team Ostróda)
2. Kalinowski Paweł  (MMA Team Ełk)
3. Arnista Piotr (Black Horse MMA Łomża)

Puchar Polski MMA Full Contact do 77 kg

1. Czyżewski Kamil (Vale Tudo Białystok)
2. Kaponkin Denys (Dragons Den Fight Club)
3. Chrzanowski Daniel (Arrachion Olsztyn)

Puchar Polski MMA Full Contact do 70 kg

1. Nosek Krystian (Fight Club Łomża)
2. Nowakowski Jakub (Fight Team MMA Brodnica)
3. Głażewski Krystian (Vale Tudo Białystok)

Puchar Polski MMA Full Contact  do 66 kg

1. Bartoszewicki Filip (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Jaros Martin (Octagon Team )
3. Wasilewicz Dorian (Vale Tudo Białystok)

Puchar Polski MMA Full Contact do 61 kg

1. Durszlewicz Karol (Fight Team MMA Brodnica)
2. Armani Izatolla (Fight Team MMA Brodnica)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Kowalczyk Przemysław (Sportowe Puławy)
2. Gawryjołek Kamil (Sportowe Puławy)
3. Bednarski Michał (GLKS Nadarzyn)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Dzikowski Borys (Puncher Wrocław)
2. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Roicki Szymon (Arrachion Olsztyn)
2. Szwajkowski Patryk (Dziki Wschód)
3. Dragański Bartłomiej (Dragon Fight Club Sochaczew)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Woś Ernest (Sportowe Puławy)
2. Kobiałka Patryk (Berserkers Team Jelenia Góra)
3. Mitko Mateusz (Octagon Team )

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Flasz Mateusz (Fight Club Bytom)
2. Lewandowski Oktawian (Gladiator Siedlce)
3. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Irlik Roger (KOTWICA MMA TEAM)
2. Knap Hubert (Fightman)
3. 3. Hawro Michał (GB Spartan Team Chorzów)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior do 61 kg

1. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team)
2. Szczygiełek Piotr (Fightman)
3. Ceberek Łukasz (Fight Academy Ostrołęka)

Puchar Polski MMA Junior OPEN

1. Ponomarczuk Daniel (GLKS Nadarzyn)
2. Barciński Oskar (Dragons Den Fight Club)

Puchar Polski MMA Junior do 93 kg

1. Woszczyński Szymon (Shooters Konin)
2. Zabielski Maciej  (MMA Team Ełk)
3. Piotrowski Kacper (Fight Club Bytom)

Puchar Polski MMA Junior do 84 kg

1. Franco Michele (Cross Fight Radom)
2. Mkrtchyan Dawid (No Limits Kwidzyn)
3. Piwko Damian (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskieg)

Puchar Polski MMA Junior do 77 kg

1. Wieryszko Patryk (Black Horse MMA Łomża )
2. Kuczmarski Dawid (Arrachion Olsztyn)
3. Wocial Dominik (Klub Walki Grappler)

Puchar Polski MMA Junior do 70 kg

1. Dąbrowski Wiktor (Ludus Żuromin)
2. Iracki Hubert (Murowana Goślina Team)
3. Początko Dominik (Fightman)

Puchar Polski MMA Junior do 66 kg

1. Wieczorek Cyprian (GB Spartan Team Chorzów)
2. Leeske Dominik (GB Spartan Team Chorzów)
3. Panna Krzysztof  (Fightman)

Puchar Polski MMA Junior do 61 kg

1. Balko Mateusz (Fight Club Bytom)
2. Gierczak Filip (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Didaev Ilman (Poland Top Team)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok OPEN

1. Bujkowski Damian (Berserker’s Team Suwałki)
2. Chrapliwy Piotr (Streffa Fight Team Lubin)
3. Kuchta Michał (Brak klubu)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok do 93 kg

1. Biesiadecki Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Kryński Paweł (Brak klubu)
3. Kosior Piotr (Cross Fight Radom)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok do 84 kg

1. Gudelski Karol (GLKS Nadarzyn)
2. Mucha Karol (Akademia Walki )
3. Gadomski Kamil (SHARK TOP TEAM)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok do 77 kg

1. Błaziak Marcin (Gladio)
2. Begier Eryk (No Limits Kwidzyn)
3. Rybski Paweł (Cross Fight Radom)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok do 70 kg

1. Domek Daniel (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Piwowar Marcin (SK Kickboxing Kielce)
3. Bębacz Jakub (SK Kickboxing Kielce)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok do 66 kg

1. Zych Piotr (SK Kickboxing Kielce)
2. Miler Kamil (Octagon Team )
3. Kasumov Ibragim (Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki)

Puchar Polski MMA Pierwszy Krok do 61 kg

1. Caban Sebastian (Academia Gorila Tomaszów Maz.
2. Abdulkadyrov Muslim (No Limits Kwidzyn)
3. Grochalski Wiktor (Fight Team MMA Brodnica)

Puchar Polski MMA Masters do 88 kg

1. Grela Jacek (Shark Łódź)
2. Kosiński Rafał (Arrachion Olsztyn)
3. Bortkiewicz Andrzej (MMA Team Giżycko)

Puchar Polski MMA Masters do 70 kg

1. Bilski Łukasz (Marga SFG Radom)
2. Raban Łukasz (Vale Tudo Białystok)

Puchar Polski MMA Kadet do 55 kg

1. Astafiev Marko (Klincz Kielce)
2. Walczak Patryk (Dojo United)
3. Dobrzyniecki Marcel (Streffa Fight Team Lubin)

Puchar Polski MMA Kadet do 61 kg

1. Sztejnert Jan (WCA)
2. Wawiórko Kacper (MMA Fight Club Węgorzewo)
3. Hałas Bartłomiej (MLA- Marcin Łazarz Academy)

Puchar Polski MMA Kadet do 77 kg

1. Stachelek Bartosz (MMA Zapasy Grajewo)
2. Urbaniak Karol (Brak klubu)
3. Tomaszewski Kacper (Fightman)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Kobiet +66 kg

1. Fornal Lara (Academia Gorila Żyrardów)
2. Pilawka Agata (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 66 kg

1. Jóźwiak Sara (Ankos Zapasy Poznań)
2. Małyska Angelika (Gladio Niemce)
3. Pilawka Agata (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Puchar Polski MMA Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 57 kg

1. Wiśniewska Paulina (MMA Team Ostróda)
2. Siemieniuk Justyna (NEXT LEVEL BJJ Opole)
3. Leska Magdalena (Fight Team MMA Brodnica)

Puchar Polski MMA Junior Kobiet +57 kg

1. Steczkowska Dominika (Fight Club Łomża)
2. Bąk Aleksandra (Cross Fight Radom)
3. Chachaj Martyna (Gladio)

Puchar Polski MMA Junior Kobiet do 57 kg

1. Stępień Blanka (Octagon Team )
2. Kalinowska Alicja (Ludus Żuromin)
3. Papaj Karina (OBAMMA Fight Team)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Gnatkowski Jakub (Predator MMA)
2. Tomaszewski Kacper (XYZ Fighting Division Bydgoszcz)
3. Kułtoniak Igor (XYZ Fighting Division Bydgoszcz)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Pilarski Michał
2. Kopeć Adrian (Fanatycy Sportów Walki)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Ściepuro Paweł (MMA Team Giżycko)
2. Gręda Dominik (Gladiator Ostrołęka)
3. Kozakiewicz Jarosław (MMA Team Giżycko)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Wychryst Kamil (Fighters Team Mrągowo)
2. Polit Damian (Klub Sportowy Workout)
3. Dąbrowski Sebastian (Hunter MMA)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Bersanukaev Islam (Poland Top Team)
2. Jaworski Patryk (No Limits Inowrocław)
3. Nowak Łukasz (Sportowe Puławy)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Sadowski Piotr (Sportowy Białystok Team)
2. Szymkiewicz Patryk (Dojo Łódź)