Podsumowanie Mistrzostw Europy Amatorskiego MMA

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 3 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Ankos Zapasy Poznań 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
3. Rio Grappling Club Wrocław 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
5. Radomski Klub Taekwon-do 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
6. Puncher Wrocław 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. Dziki Wschód 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

 

 

 

Mistrzostwa Europy Full Contact OPEN

1. Piwowarczyk Damian (MLA – Marcin Łazarz Academy)
2. Domachowski Łukasz (Golden Dragon Bydgoszcz )

Mistrzostwa Europy Full Contact do 93 kg

1. Nadobny Szymon (Ankos Zapasy Poznań )
2. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski)
3. Grabowski Patryk (Zenith Vera Łódź)

Mistrzostwa Europy Full Contact do 84 kg

1. Łaguna Adam (Ankos Zapasy Poznań )
2. Sowa Krzysztof (Gorillas Koszalin)
3. Młyński Oliwier (Rio Grappling Club Wrocław)

Mistrzostwa Europy Full Contact do 77 kg

1. Kraska Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Perzanowski Dominik (Czerwony Smok Poznań)
3. Bąk Gerard (Brawler Końskie)

Mistrzostwa Europy Full Contact do 70 kg

1. Lotta Hubert (Ankos Zapasy Poznań )
2. Przybylski Dawid (MMA Devil Poznań)
3. Szozda Grzegorz (No Limits Kwidzyn)

Mistrzostwa Europy Full Contact do 66 kg

1. Joniak Mariusz (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Stefaniak Sergiusz (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )

Mistrzostwa Europy Full Contact do 61 kg

1. Martynik Dawid (Octagon Team )
2. Gajek Krzysztof (Brak klubu)

Mistrzostwa Europy Light Contact OPEN

1. Kobiera Dawid (Gwiazda Fight Academy Bydgoszcz)
2. Dzikowski Borys (Puncher Wrocław)
3. Jeneralczyk Dawid (MMA Witkowo )

Mistrzostwa Europy Light Contact do 93 kg

1. Kucharski Seweryn (Przemol Boxing Team)
2. Wójcik Paweł (Corleone MMA Świecie)
3. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica)

Mistrzostwa Europy Light Contact do 84 kg

1. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)
2. Sosnowski Mateusz (Copacabana Warszawa)
3. Jankowiak Krzysztof (Gwiazda Fight Academy Bydgoszcz)

Mistrzostwa Europy Light Contact do 77 kg

1. Wiewióra Adam (Silesian Cage Club)
2. Sobiech Adrian (Sako Gdańsk)
3. Zacholski Maciej (Ronin Gold Team Koszalin)

Mistrzostwa Europy Light Contact do 70 kg

1. Krawczyk Artur (Brawler Końskie)
2. Markowski Piotr (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Markowski Paweł (Rio Grappling Club Wrocław)

Mistrzostwa Europy Light Contact do 66 kg

1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do)
2. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin)
3. Malinowski Daniel (Octagon Team )

Mistrzostwa Europy Light Contact do 61 kg

1. Martynik Patryk (Octagon Team)
2. Giez Kamil (Dziki Wschód)
3. Morgiel Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Mistrzostwa Europy Junior OPEN

1. Andrzejewski Patryk (Academy Martial Arts Włocławek)
2. Sobotka Kamil (Energy Gold Team Police)

Mistrzostwa Europy Junior do 93 kg

1. Sochacki Kacper (TNT Kobyłka)
2. Maciejewski Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Cegła Wktor (Tornado Kalisz MMA)

Mistrzostwa Europy Junior do 84 kg

1. Młot Krystian (United Gym)
2. Sochański Kasjan (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Polechoński Mikołaj (Hulk Team Police)

Mistrzostwa Europy Junior do 77 kg

1. Kaczmarski Kuba (OBAMMA Fight Team)
2. Kaczmarek Kacper (Octagon Team )
3. Wiśniewski Krystian (MMAtaleo Słupsk)

Mistrzostwa Europy Junior do 70 kg

1. Wybierała Hubert (Puncher Wrocław)
2. Golus Mikołaj (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Liszewski Kajetan .(KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska)

Mistrzostwa Europy Junior do 66 kg

1. Karolczyk Szymon (Walka Gniezno)
2. Ganczarek Szymon (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Kopeć Jakub (Tornado Kalisz MMA)

Mistrzostwa Europy Junior do 61 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin)
2. Durszlewicz Karol (Fight Team MMA Brodnica)
3. Stabach Grzegorz (MLA – Marcin Łazarz Academy)

Mistrzostwa Europy Light Contact Kobiet do 66 kg

1. Eszer Weronika (Wrox Gym)
2. Syguła Klaudia (SHARK TOP TEAM)
3. Belik Timea (MMA-Hungary-Budapest Top Team)

Mistrzostwa Europy Light Contact Kobiet do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team )
2. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Wojdat Marta (Golden Dragon Bydgoszcz )

Mistrzostwa Europy Junior Kobiet do 57 kg

1. Pietruszka Weronika (Dziki Wschód)
2. Sikora Marta (KSW Nokaut Kościan)