Podsumowanie ALMMA 152 VIP Jurków

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 5 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
2. Akademia Sportów Walki Wilanów 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Fightman 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
4. NEXT LEVEL BJJ Opole 1 x złoto – 1 x srebro – 3 x brąz
5. MMA Krosno 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

 

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Kołoczek Paweł (Octagon Team )
2. Zięba Sylwester (UKS Ronin)
3. Fidkowski Adam (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Turniej Full Contact do 66 kg

1. Bieniek Krzysztof (Fightman)
2. Martynik Dawid (Octagon Team)
3. Stańczuk Jakub (Jatubaht Szczecin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Ćwik Dawid (NEXT LEVEL BJJ Opole)
2. Sosnowski Mateusz (Legia Fight Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Sosnowski Mateusz (Legia Fight Club)
2. Greń Damian (Octagon Team )
3. Bałabach Mateusz (NEXT LEVEL BJJ Opole)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów)
2. Zardzewiały Marek  (Klub Sportów Walki KARIM)
3. Duda Tomasz (Jatubaht Szczecin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Pudełek Gabriel (Fightman)
2. Makowski Daniel (Jatubaht Szczecin)
3. Krawczyk Michał (Legion Team Tarnów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Malinowski Daniel (Octagon Team)
2. Widenka Mateusz (Octagon Team)
3. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Martynik Patryk (Octagon Team)
2. Gąsienica Darek (Spartakus Team Zakopane)
3. Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Junior do 93 kg

1. Ogorzałek Stanisław (Halny Nowy Sącz/Sekcja)
2. Nawrocki Kamil  (MMA „Sokół” Rymanów)
3. Sieniawski Hubert (MMA Krosno)

Turniej Junior do 84 kg

1. Biesiadecki Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Kornasiewicz Miłosz (MMA Krosno)

Turniej Junior do 77 kg

1. Kaczmarek Kacper (Octagon Team)
2. Popławski Szymon (WCA)
3. Cuber Jakub (Szkoła Walki Drwala)
3. Kopacz Łukasz (Fightman)

Turniej Junior do 70 kg

1. Burz Krzysztof (Spartakus Rzeszów)
2. Rogalski Tymoteusz (Fit&Fun MMA Team)
3. Pilat Mateusz (Fit&Fun MMA Team)
3. Michalik Łukasz (Halny Nowy Sącz/Sekcja)

Turniej Junior do 66 kg

1. Wąsik Miłosz (MMA Krosno)
2. Słowiczek Klaudiusz (Octagon Team)
3. Likus Patryk (MMATADORES Katowice)

Turniej Junior do 61 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin)
2. Panna Krzysztof (Fightman)
3. Machaj Piotr (Fightman)
3. Pawlik Bartosz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Orzeł Tomasz (Dexters Team)
2. Gruszczyński Przemysław (Kame House Kędzierzyn Koźle)
3. Surdyka Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Połosak Kamil (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Gorczyca Marek (Kame House Kędzierzyn Koźle)
3. Biesiadecki Piotr (Akademia Sportów Walki Wilanów)
3. Bojar Sebastian (Kame House Kędzierzyn Koźle)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Demeschenko Vadym (Akademia Sportów Walki Wilanów)
2. Kasperek Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Bryk Łukasz (Pankration Team Rzeszów)
3. Dziągwa Paweł (Underground Warrior Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Zarówny Denis (Gym-Fight Wrocław)
2. Wojnar Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Szymczakiewicz Krystian (Legion Team Tarnów)
3. Rydza Daminan (Underground Warrior Rzeszów)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Ludwiński Dominik (Legion Team Tarnów)
2. Trzęsimięch Mateusz (NEXT LEVEL BJJ Opole)
3. Wacław Kordian (NEXT LEVEL BJJ Opole)
3. Pietryka Maciej (MMA Krosno)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Świętoniowski Marcin (Klub Sportów Walki KARIM)
2. Hądz Kamil (Veto Team Bielsko-Biała)
3. Burzawa Konrad (Legion Team Tarnów)
3. Tadewosjan Dawid (Madness Marga Puławy)

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team )
2. Maj Joanna (BANZAI Kraków)
3. Giermek Magdalena (Kame House Kędzierzyn Koźle)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Kobiet do 57 kg

1. Lelito Anna (Grappling Kraków)
2. Zygmunt Danuta (Szkoła Walki Drwala)

Turniej BJJ No Gi Kobiet +66 kg

1. Zaszczudłowicz Magdalena (Grappling Kraków)
2. Niemiec Katarzyna (Grappling Kraków)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Decowski Sebastian (Spartakus Rzeszów)
2. Trzęsimięch Mateusz (Next Level BJJ Opole)
3. Mikruta Robert (Gorlicki Klub Sportów Walki)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów)
2. Oleksy Patryk (Next Level BJJ Opole)
3. Hebrajski Seweryn (Gorlicki Klub Sportów Walki)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Adaś Dawid (Akademia Fenix)
2.Kaszubowski Krzysztof (Szkoła Walki Drwala)
3. Contessa Christopher (Gym Fight Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1. Abdulkadirov Said Magomed (Spartakus Rzeszów)
2. Szcześniak Lech (MMA Czarni Słupsk)
3. Kowal Bartosz (Akademia Fenix BJJ Kraków)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Nadolny Robert (Klub Spartan Chorzów)
2. Kulej Aleksander (Next Level BJJ Opole)
3. Ćwik Dawid (Next Level BJJ Opole)