Podsumowanie ALMMA 150 Dzierżoniów

Klasyfikacja generalna

1. Rio Grappling Club Wrocław 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
1. MMA Solo Team Namysłów 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Gold Team Polska 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Contender Kamienna Góra 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Junior Dzerżoniów 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

 

 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact do 84 kg

1. Baran Łukasz (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Noga Marek (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Kupczyk Jarosław (23 Evolution Fight Academy)
2. Świętek Mateusz (AKS Wrestler )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Bednarek Kamil (Junior Dzerżoniów)
2. Charmuszko Mariusz (Rio Grappling Wrocław)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Nowicki Maciej (MMA Solo Team Namysłów)
2. Gałecki Artur (Contender Kamienna Góra )
3. Kobiałka Patryk (Berserkers Team Jelenia Góra)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Miś Gracjan (Streffa Fight Team Lubin)
2. Kucharczyk Tomasz (Gold Team Polska)

Turniej Junior do 84 kg

1. Sochański Kasjan (Bebson Gold Team Bielawa)
2. Wierzbicki Patryk (Gold Team Polska)

Turniej Junior do 70 kg

1. Grzesiak Damian (Puncher Wrocław)
2. Dziwak Piotr (Contender Kamienna Góra )
3. Łacina Dariusz (Centrum Sportów Walki „Hodana” Legnica)

Turniej Junior do 66 kg

1. Domin Paweł (Octagon ŻORY)
2. Ganczarek Szymon (Rio Grappling Club Wrocław)
3. Nowicki Kamil (Centrum Sportów Walki „Hodana” Legnica)

Turniej Junior do do 61 kg

1. Jaworski Ryszard (Gold Team Polska)
2. Ozdoba Wiktor (GB Spartan Team Chorzów)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

1. Pałasz Adam (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Klejdysz Mateusz (Pionier MMA Gubin)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Pantak Denis (Spartan Knurów )
2. Krzyżewski Łukasz (MMA Solo Team Namysłów)
3. Gorczyca Marek (Kame House Kędzierzyn Koźle)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Paszyński Kacper (MMA Rawicz)
2. Szatkowski Kacper (FightLab Wrocław)
3. Kogut Michał – JD (Junior Dzerżoniów)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Sikora Sebastian (MMA Solo Team Namysłów)
2. Zadorożny Jarosław (Combat Sambo Wrocław)
3. Wacław Kordian (BJJ NEXT LEVEL)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Szymanowski Mateusz (Contender Kamienna Góra )
2. Boniarczyk Michał (FightLab Wrocław)
3. Wdowiński Piotr (BJJ NEXT LEVEL)

Ranking kobiet

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Eszer Weronika (Wrox Gym)
2. Walorczyk Michalina (Combat Sambo Wrocław)

Turnieje BJJ i BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Reszka Sebastian (Berserkers Team Wrocław)
2. Baliński Tomasz (Wroxgym)
3. Gomułka Mariusz (Contender Kamienna Góra)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Sudoł Miłosz (Rio Grappling Club Wrocław)
2. Gąsior Krystian (Sayian Gold Team)
3.  Krzywonos Oskar (Sayian Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Oleksy Patryk (Next Level BJJ Opole)
2. Rudzki Patryk (Sayian Gold Team)
3. Mateusiak Jakub (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg

1.Łukowiak Grzegorz (Pionier MMA Gubin)
2. Dycha Jakub (Berserkers Team Wrocław)
3.Manugiewicz Sebastian (Sayian Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Sieradzki Damian (Natal Gold Team)
2. Pichura Artur (Rio Grappling Club Wrocław)
3.Wojciechowski Piotr (Berserkers Team Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1.Frelich Dariusz (Contender Kamienna Góra)
2.Jagielski Janusz (Next Level BJJ Opole)
3. Lewiński Dominik (FightLab Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Kobiety +57 kg

1.Korzystka – Kujawa Iza (brak klubu)
2. Gosk Katarzyna (FightLab Wrocław)
 

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 70kg

1. Latarowski Andrzej (FightLab Wrocław)
2. Baszczyj Marcin (Sayian Gold Team)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 70kg

1. Fidkowski Adam (Next Level BJJ Opole)
2. Szyba Adrian (Contender Kamienna Góra)
3. Pogorzelski Michał (Rio Grappling Club Wrocław)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie Pasy do 84 kg

1. Chrzan Wojciech (Sayian Gold Team)
2. Zelek Paweł (Forca Brava Gold Team)
3. Kubasiak Kamil (Gracie Barra Sosnowiec)

Turniej BJJ Białe Pasy do 84 kg

1. Gębel Piotr (Berserkers Team Wrocław)
2. Świstek Miłosz (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)
3. Łukowiak Grzegorz (Pionier MMA Gubin)

Turniej BJJ OPEN

1. Sznotala Tomasz (Forca Brava Gold Team)
2. Jagielski Janusz (Next Level BJJ Opole)
 

Turniej BJJ Niebieskie Pasy do 77 kg

1. Skołuda Grzegorz (Berserkers Team Wrocław)
2. Erdmann Krzysztof (Brak klubu)