Podsumowanie ALMMA 149 Kielce – Puchar OCTAGONU

Dziękujemy firmie Octagon – sponsorowi strategicznemu ALMMA 149 Kielce

Klasyfikacja generalna

1. Cross Fight Radom 2 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
2. Klincz Kielce 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Pankration Team Rzeszów 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
3. Copacabana Kielce 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. SK Kickboxing Kielce 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

 

 

Ranking mężczyzn

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

1. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)
2. Topolski Adrian (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)
2. Fąfara Tomasz (Brak klubu)
3. Kubicki Maciej (SK Kickboxing Kielce)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)
2. Filipek Adam (MARGA SFG Puławy)

Turniej Junior do 77 kg

1. Karyś Michał  (Klincz Kielce)
2. Rogalski Tymoteusz (Brak klubu)

Turniej Junior do 70 kg

1. Sutyła Karol (Pankration Team Rzeszów)
2. Pilat Mateusz (Brak klubu)
3. Jankowski Tomasz (SK Kickboxing Kielce)

Turniej Junior do 66 kg

1. Vazaev Islam (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
2. Semenenko Daniel (Cross Fight Radom)
3. Szyszka Igor (Cross Fight Radom)

Turniej Junior do 61 kg

1. Akhyad Khadzhiev (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
2. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin )
3. Dobrowolski Jakub (SK Kickboxing Kielce)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kaźmierczak Kamil (SHARK TOP TEAM)
2. Kamiński Jakub  (SK Kickboxing Kielce)
3. Moćko Kamil (Szkoła Walki Drwala)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Stastny Tomasz (Centrum Sportów Walki Kraków Nowa Huta)
2. Lachcik Paweł (Pankration Team Rzeszów)
3. Wilk Mateusz (Centrum Sportów Walki Kraków Nowa Huta)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Kościowski Patryk (Cross Fight Radom)
2. Rogula Michał (Copacabana Kielce)
3. Waśniewski Bartosz (Cross Fight Radom)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Stefański Kamil (Klincz Kielce)
2. Lachcik Dominik (Pankration Team Rzeszów)
3. Gawrjołek Rafał (MARGA SFG Puławy)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Alimjanov Nodir (Copacabana Kielce)
2. Uba Jakub (Klincz Kielce)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Tersa Mateusz (Brawler Końskie)
2. Jamorski Rafał (Copacabana Kielce)
3. Bać Wojciech (Brak klubu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *