Podsumowanie ALMMA 146 Świętochłowice

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 6 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Dexters Team 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. Spartan Chorzów 1 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. OLIMPUS FIGHT CLUB 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
5. Silesian Cage Club 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

1. Csapek Arno (Octagon Team )
2. Wełnicki Przemysław (Spartan Chorzów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Dudek Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Murawski Michał (Octagon Team )

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

1. Mach Maciej (Dexters Team)
2. Pęśko Arek (Gracie Barra Chorzów)
3. Czernik Igor (Dexters Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Malinowski Daniel (Octagon Team)
2. Kiermaszek Sebastian (Octagon Team)
3. Skowronek Denis (Spartan Chorzów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

1. Le Tobiasz (Octagon Team)
2. Martynik Patryk (Octagon Team)
3. Anthony Samuel (Octagon Team)

Turniej Junior do 93 kg

1. Ogorzałek Stanisław (Halny Nowy Sącz/Sekcja)
2. Gaś Mateusz (Klub Sztuk Walki Shogun Żory)

Turniej Junior do 77 kg

1. Niespor Tomek (Spartan Chorzów)
2. Hebrajski Seweryn (Brak klubu)

Turniej Junior do 66 kg

1. Rutkowski Karol (OLIMPUS FIGHT CLUB)
2. Likus Patryk (MMATADORES Katowice)
3. Vazaev Islam (Stowarzyszenie Strefa Mocy)

Turniej Junior do 61 kg

1. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin)
2. Mieleszczuk Paweł (Gracie Barra Chorzów)
3. Akhyad Khadzhiev (Stowarzyszenie Strefa Mocy)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

1. Kozłowski Mateusz (Octagon Team)
2. Sowa Damian (io Grappling Club Monster-Rybnik )
3. Vogtman Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Miśków Oskar (TASW BUDOKAN Tarnowskie Góry)
2. Trybus Sławomir (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Waluś Mateusz (Bastion Tychy)
2. Wojnar Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Pokutyński Łukasz (Bastion Tychy)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Kwiatkowski Michał (Elysium MMA)
2. Ostrowski Patryk (Silesian Cage Club)
3. Filip Mateusz (RAPAX MMA Siemianowice)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. Przekwas Radosław (Octagon Team )
2. Petryka Mateusz (Wataha Sosnowiec)
3. Jędrusik Łukasz (Elysium MMA)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

1. Kies Dawid (Silesian Cage Club)
2. Mazan Patryk (OLIMPUS FIGHT CLUB)

Ranking kobiet

Turniej Kobiet Ograniczona Formuła Senior do 57 kg

1. Giemza Paulina (Octagon Team)
2. Cichoń Klaudia (Dexters Team)
3. Maj Joanna (BANZAI Kraków)

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg

1. Mikruta Robert (Gorlicki Klub Sportów Walki)
2. Martynik Dawid (Octagon Team)
3. Hawro Michał (Spartan Chorzów)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg

1. Delimat Marcin (MMA Krosno)
2. Nagajek Dawid (FC Bytom)
3. Szostak Daniel (Silesian Cage Club)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg

1. Fijak Michał (FC Bytom)
2. Dąbrowski Wojciech (Rapax MMA Siemianowice Śląskie)
3. Ledwoń Adam (Brak klubu)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 93 kg

1. Kozik Radosław (Rio Grappling Club Monster Rybnik)
2. Czuber Tomasz (Silesian Cage Club)
3. Pasz Paweł (Octagon Team)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN

1. Nadolny Robert (Sparta Fight Team)
2. Stępień Łukasz (Silesian Cage Club)
 

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy

1. Sogor Oleg (Dexters Team)
2. Majewski Rafał (RCSW Fighter Rybnik)
3. Gąsior Ariel (Octagon Team)

2 Comments

  1. SPARTAN Chorzów i GB Chorzów to jeden klub
    2 złote 3 srebrne i 2 brązowe powinno być

Comments are closed.