Mistrzostwa Polski MMA 2014

Organizatorzy:
Amatorska Liga MMA, Viet Boxing Poland, Żyrardowski Klub Sportowy Thien Long

Termin i miejsce zawodów
14 grudnia 2014 r. 96-300 Żyrardów, ul. Jodłowskiego 25/27

 

 

 

 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów, dzięki którym mogliśmy zorganizować te zawody: Extreme Hobby TM, Porida Combat Gear, Czarny Rycerz oraz Poundout, a także dla zawodników i trenerów, którzy przybyli do Żyrardowa na IV Mistrzostwa Polski MMA 2014. Całe zawody przebiegały w bardzo sportowej atmosferze, bez negatywnych emocji. Pokazaliście fanom MMA, którzy oglądali transmisję na żywo w internecie, godne zachowanie i walkę fair play. Chwała zwycięzcom i zwyciężonym.
Dziękujemy

Sławomir Cypel i Piotr Bonikowski

 

00omkówienie

Omówienie przepisów

 

00sędziowie

Sędziowie ALMMA

 

Klasyfikacja Generalna MPMMA 2014

1. Arrachion Olsztyn  4 x złoto – 5 x srebro – 0 x brąz
2. Octagon Team  4 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. Fight Club Bytom  2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Formuła full contact (FC) – kategoria OPEN

FCopen

  1. Bresiński Jakub (KSW Nokaut Kościan)
  2. Jachimowski Alan (Sako Gdańsk)
  3. Lozze Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

FC93

  1. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala)
  2. Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn)
  3. Phnke Adrian (Mad Dogs Gdynia)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

FC84

  1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom)
  2. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn)
  3. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

FC77

  1. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)
  2. Sanecki Rafał (Okniński Biała Podlaska)
  3. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

  1. Wawrzyczek Tomasz (Octagon Team)
  2. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn)
  3. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

FC66

  1. Drążek Artur (Viet Vo Dao Bydgoszcz)
  2. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn)
  3. Baran Sławomir (Octagon Team)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

FC61

  1. Wikłacz Jakub (Arrachion Olsztyn)
  2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

ofsopen

  1. Gawron Piotr (Gracie Barra Łódź)
  2. Nikiel Mariusz (Team Janiak)
  3. Orkowski Michał (Hunter MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

ofs93

  1. Chałaśkiewicz Marcin (KSW Triumfator)
  2. Wojdat Michał (Cross Fight Radom)
  3. Podskok Rafał (Grappling Team Mława

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

ofs84

  1. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin)
  2. Fankulewski Jan (Arrachion Olsztyn)
  3. Floriańczyk Damian (Gwardia Warszawa)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

ofs77

  1. Tokarz Przemek (Octagon Team)
  2. Murzyn Paweł (Okniński Team)
  3. Siwiec Łukasz (Marga Garwolin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

ofs70

  1. Głąb Mateusz (Wrox Gym)
  2. Dyrka Adam (Fight Club Bytom)
  3. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

ofs66

  1. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn)
  2. Kareta Dawid (Octagon Team)
  3. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

ofs61

  1. Kabiesz Kamil (Octagon Team)
  2. Stefaniak Dawid (Mad Dogs Gdynia)
  3. Góral Łukasz (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria OPEN

junopen

  1. Ponder Tomasz (Arrachion Olsztyn)
  2. Chmielewski Adam (Gwardia Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

jun93

  1. Górniak Denis (Fight Club Bytom)
  2. Leśko Bartosz (Mad Dogs Gdynia)
  3. Ziółko Mikołaj (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

jun84

  1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom)
  2. Pułanecki Damian (Gracie Barra Łódź)
  3. Zaniewicz Adrian (Okniński Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

jun77

  1. Legierski Mateusz (Octagon Team)
  2. Jaroński Sebastian (Copacabana Konin)
  3. Musioł Michał (Octagon Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

jun70

  1. Karwowski Paweł (Arrachion Olsztyn)
  2. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna MMA)
  3. Durka Daniel (Bellator Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

jun66

  1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów)
  2. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz)
  3. Kościński Patryk (MMA Tora Giżycko)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

jun61

  1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów)
  2. Jędrusiak Karol (Szkoła Walki Drwala)
  3. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

pkopen

  1. Ozga Jakub (Sparta Pionki)
  2. Frąk Mateusz (Cross Fight Radom)
  3. Cybulski Marek (Fight Team MMA Brodnica)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

pk93

  1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica)
  2. Leśniczuk Jarosław (Alliance)
  3. Data Michał (FightClub S4

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

pk84

  1. Ambroziak Przemysław (Academia Gorilla)
  2. Rawski Sebastian (Klub Walki Grappler)
  3. Wołosz Damian (Armia Dęblin)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

pk77

  1. Bąk Gerard (Brawler Końskie)
  2. Kępa Mateusz (LKSW Tajfun)
  3. Kujtkowski Dawid (MMA Trójmiasto)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

pk70

  1. Rdzanek Michał (Marga SFG)
  2. Żurowski Karol (Cross Fight Club)
  3. Pospiszył Adrian (FIT.MASTER ZELÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

pk66

  1. Kunciak Rafał (Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)
  2. Romański Piotr (Armia Dęblin)
  3. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52kg

kobiety52

  1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna MMA0
  2. Misiarz Joanna (Octagon Team)
  3. Spyra Żaneta (UKS Ronin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66kg

kob66

  1. Kiełbus Justyna (S4 Fight&CrossGym)
  2. Kuniszyk Zuzanna (Fight Academy Bydgoszcz)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57kg

kob57

  1. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa)
  2. Kózka Joanna (Fightman)
  3. Jendrasik Kinga (Fight Fabric)
Formuła Kadet – kategoria do 56 kg
kad56
 1. Dembowski Marek (Kaito Stalowa Wola)
2. Kuchmacz Kacper (Arrachion Olsztyn)
3. Szymański Marceli (Okniński)
Formuła Kadet – kategoria do 67 kg
kad67
1. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź)
2. Szymczak Kuba (Bone Breakers Zgierz)
3. Górzyński Martin ( Fighting Division Bydgoszcz)
 Formuła Kadet – kategoria do 73 kg
 kad73
1. Szczęch Jakub (Kaito Stalowa Wola)
2. Szkopek Kacper (KSW Nokaut Kościan)
 Formuła Kadet – kategoria do 87 kg
 kad87
1. Góralewski Marcin (FIT. Master Zelów)