ALMMA 73 Borzęcin

Amatorski Puchar FEN

 

Termin i miejsce zawodów:

7 lutego 2015 r. (sobota)
Hala Sportowa Borzęcin

 

Zawody rozgrywane pod patronatem Fight Exclusive Night

 

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 3 x złoto – 4 x srebro – 3 x brąz
2. Fightman 4 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Kaito Stalowa Wola 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Halny Nowy Sącz/Sekcja 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
5. Iron Dragon Mielec 1 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Salamov Abdullah (Copacabana Warszawa) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Murzyn Józef (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Brzozowski Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Knap Marcin (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zambrowski Adam Fightman (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Łybacki Szymon (Grappling Gorlice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Khudaibergenov Aibek (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Dziuban Przemysław (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hasiak Sylwin (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szymański Konrad (CHECKMAT KOCH TEAM) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Ryś Sebastian (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ziółko Nikodem (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Makarowski Mateusz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ziółko Samuel (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Put Wojciech (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Graban Tomasz (Underground Żuławy) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Weinert Marian (Fenix Warszawa ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Broda Marcin (Combat Nowa Huta) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mendel Tomasz (North Gate Warriors Norway) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Mikołajczyk Konrad (Halny Nowy Sącz/Sekcja ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sawicki Sławomir (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krajewski Łukasz (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Maziarz Mateusz (Iron Dragon Mielec) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Światłoń Krystian (Combat Nowa Huta) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Poręba Mateusz (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Podmokły Piotr (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów