ALMMA 74 Świętochłowice

Puchar Śląska


Termin i miejsce zawodów
14.02.15. Świętochłowice

 

 

 

 

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 4 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
2. GKS Górnik Łęczna – MMA 2 x złoto – 4 x srebro – 3 x brąz
3. Silesian Cage Club 3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Fight Club Bytom . 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
5. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dziąbor Mikołaj (Częstochowski Klub Walki „Horda”) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Maciejowski Robert (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Christ Szymon (War Dogs) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szubrycht Michał (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kołoczek Paweł (Octagon Team ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Knop Krystian (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Michalski Dawid (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kołoczek Piotr (Octagon Team ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zięba Sylwester (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Nikiel Patrycjusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wełnicki Przemysław (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kwapisz Kamil (MMA Wariors Zabrze ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pęśko Arek (Spartan Chorzów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sołtysiak Mariusz (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pamuła Patryk (Bastion Tychy) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dowmont Bartosz (Emers Shidokan ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Gibała Szymon (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ścigała Marcel (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zyzański Dawid VetoTeam BB (Veto Team Bielsko-Biała ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Zawadzki Adrian (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szulc Arek (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zawadzki Bartosz (Berserkers Venganza Racibórz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Naimi Mohamed (Emers Shidokan ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karski Mariusz (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rzyman Piotr (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krata Dominik (Gwardia Tychy ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pietruszka Sylwester (Berserkers Venganza Racibórz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rogóż Jeremiasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zydek Patryk (Spartan Chorzów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sieja Szymon (Kodokan Gliwice ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kasperczyk Adam (Veto Team Bielsko-Biała ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kwiatkowski Michał (Atemi Team Myszków ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kazanecki Szymon (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krupa Marcin (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Żukiewicz Piotr (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Superson Mateusz (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krawczyk Tomasz (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Więcek Agnieszka Silesian CC (Silesian Cage Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Koźlik Anna (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Wardzińska Beata Octagon Cieszyn (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tkaczyk Kinga (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów