ALMMA 74 Świętochłowice

Puchar Śląska


Termin i miejsce zawodów
14.02.15. Świętochłowice

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team
2. GKS Górnik Łęczna – MMA
3. Silesian Cage Club
4. Fight Club Bytom
5. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała

Ranking mężczyzn

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM)
2. Dziąbor Mikołaj (Częstochowski Klub Walki „Horda”)
3. Maciejowski Robert (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Christ Szymon (War Dogs)
2. Szubrycht Michał (Silesian Cage Club)
3. Kołoczek Paweł (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Knop Krystian (Lutadores Opole)
2. Michalski Dawid (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Grzywacz Łukasz (Octagon Team )
2. Kołoczek Piotr (Octagon Team )
3. Zięba Sylwester (UKS Ronin )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Nikiel Patrycjusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Wełnicki Przemysław (Spartan Chorzów)
3. Kwapisz Kamil (MMA Wariors Zabrze )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pęśko Arek (Spartan Chorzów)
2. Sołtysiak Mariusz (Gwardia Tychy )
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Pamuła Patryk (Bastion Tychy)
3. Dowmont Bartosz (Emers Shidokan )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Gibała Szymon (Octagon Team )
2. Ścigała Marcel (Fight Club Bytom .)
3. Zyzański Dawid VetoTeam BB (Veto Team Bielsko-Biała )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Zawadzki Adrian (Silesian Cage Club)
2. Szulc Arek (Spartan Chorzów)
3. Zawadzki Bartosz (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Naimi Mohamed (Emers Shidokan )
2. Karski Mariusz (UKS Ronin )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rzyman Piotr (Silesian Cage Club)
2. Krata Dominik (Gwardia Tychy )
3. Mróz Radosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pietruszka Sylwester (Berserkers Venganza Racibórz)
2. Rogóż Jeremiasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Zydek Patryk (Spartan Chorzów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sieja Szymon (Kodokan Gliwice )
2. Kasperczyk Adam (Veto Team Bielsko-Biała )
3. Kwiatkowski Michał (Atemi Team Myszków )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Kazanecki Szymon (Fight Club Bytom .)
3. Krupa Marcin (Fight Club Bytom .)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Żukiewicz Piotr (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Superson Mateusz (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Tkaczyk Łukasz (UKS Ronin )
3. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kabiesz Kamil (Octagon Team )
2. Krawczyk Tomasz (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Więcek Agnieszka  (Silesian Cage Club)
2. Koźlik Anna (UKS Ronin )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Wardzińska Beata (Octagon Team )
2. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .)
2. Tkaczyk Kinga (UKS Ronin )