ALMMA 75 Sochaczew

Puchar Polski Centralnej Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Termin i lokalizacja :

Niedziela: 1 marca 2015

Hala Sportowo-Widowiskowa, 96-500 Sochaczew, ul. Olimpijska 3

Klasyfikacja generalna

1. Gracie Barra Łódź
2. Dziki Wschód
3. Gladio
4. Arrachion Olsztyn
5. Fight Club Łomża
5. Fighting Division Bydgoszcz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Chałaśkiewicz Marcin (KSW Triumfator)
2. Pietrzyk Jan (Gwardia Warszawa)
3. Barłożek Adrian (Brak klubu)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Sokólski Wojciech (Dziki Wschód)
2. Księżniak Konrad (Arrachion Nidzica )
3. Sępkowski Rafał (Fightclubs4)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Baran Przemysław (S4 Fight&CrossGym)
2. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna)
2. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn)
3. Filpiak Wojtek (Cross Fight Radom)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Mayrasultanov Islam (SportHaus Łomża)
2. Ptasiński Robert (Dziki Wschód)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Orkowski Michał (Hunter MMA)
2. Giżyński Bartosz (Częstochowski Klub Walki „Horda”)
3. Kaczor Lech (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica)
2. Drzewiecki Paweł (Bone Breakers Kutno)
3. Grabowski Patryk – SPP (Sporty Walki Piotrków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Głodkowski Michał (Hunter MMA)
2. Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kubas Krzysztof (Shark Łódź)
2. Skwarek Mariusz (Dziki Wschód)
3. Rogacki Dawid (Gold Team Polska)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Trawiński Karol (Gladio)
2. Juracz Sebastian (S4 Fight&CrossGym)
3. Krzewicki Artur (Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź)
2. Juszkiewicz Patryk (Vera Fight Club)
3. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Just Kacper (Dziki Wschód)
2. Grabowski Łukasz (Vera Fight Club)
3. Kuper Paweł (Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz)
2. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź)
3. Durka Daniel (Bellator Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pawlik Artur (Forca Dęblin)
2. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club)
3. Szymczak Jakub (Bone Breakers Zgierz )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Łazowski Mateusz (Brak klubu)
2. Leśniczuk Jarosław (Copacabana Warszawa)
3. Karski Mariusz (UKS Ronin )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Twarowski Marcin (Fighting Division Bydgoszcz)
2. Idziak Michał – LFC (Legia Fight Club)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Lubiecki Szymon (Fight Club Łomża )
2. Makowski Radosław (Nastula Club)
3. Choroszewicz Paweł FDI (Fight Division Inowrocław )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Gęsiarz Michał (Nastula Club)
2. Kupczak Wojciech (Gladio)
3. Reksulak Jakub (Bone Breakers Zgierz )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań)
2. Porada Robert (Cross Fight Radom)
3. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kuna Konrad (Gladio)
2. Krasiński Aleksander (NKSW)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn)
2. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława )
3. Wrzochol Krystian (NKSW BASTION )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pień Tymoteusz (Gladio)
2. Kołek Marcin (Akademia Holistyczna)
3. Kowalski Dominik (Nastula Club)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Białousko Tomasz (Gracie Barra Łódź)
2. Pokorski Piotr (Arrachion Olsztyn)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kubiak Adrian (Gracie Barra Łódź)
2. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód)
3. Wojtysiak Konrad (Dziki Wschód)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Sadura Katarzyna (Gracie Barra Łódź)
2. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
3. Jurgiel Wiktoria (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Wiśniewska Monika (Brak klubu)
2. Koźlik Anna (UKS Ronin )