ALMMA 76 Wrocław

Puchar Polski Zachodniej MMA i BJJ

Organizator :
K.S. WROXGYM WROCŁAW
TOMASZ SKÓRKOWSKI
ALMMA

Lokalizacja:
Wrocław, ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski)

Termin:
15 marzec 2015

 

Klasyfikacja generalna

1. Szkoła Walki Drwala 4 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
2. Gracie Barra Łódź 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Dexters Team 1 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
4. Octagon Team 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Lutadores Opole 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Jaskólski Radosław (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zagdański Piotr (Lutadores Nysa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Batko Bartek (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Delikowski Maciej (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Głąb Mateusz (Wrox Gym) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Michalczuk Mariusz Fighters Factory (Fighters Factory) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Zajączkowski Andrzej (Junior Dzerżoniów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kareta Dawid (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Dżuła Andrzej (Lutadores Opole) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Murzyn Jakub (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Murzyn Józef (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Łopaczyk Tymoteusz (GOLD TEAM BIELAWA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kwaśniewski Damian (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Pezda Michał (Octagon Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szymecki Łukasz (Forca Brava Gold Team Polska) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Dubieński Mariusz (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karpiński Patryk (Sambo-combat) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wyglądacz Roman (hunters burzenin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Knop Krystian (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borawski Paweł (MTS ”Płomień” Milowice ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kozelan Jakub (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Strzała Bartosz (Fighters Factory) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krzyżaniak Maciej (MMA Solo Namysłów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Czaja Kamil (Dexters Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Celmierowski Tristan (Berserker Szczecin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wiśniewski Michał – Lutadores Opole (Lutadores Opole) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Fiuk Alan (Bebson Gold Team Bielawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Główczyk Krystian (Dexters Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krawczyk Sylwester (Dexters Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Galacki Michał (Contender Kamienna Góra ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kaźmierczak Jan (Tornado Kalisz MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karski Mariusz (UKS Ronin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bartczak Tomasz (Copacabana Łódź ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Witek Krzysztof (RGC Oława) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szczecina Paweł (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dużak Tomasz (Sambo-combat) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Hałota Robert (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pietrończuk Andrzej (Sportowe Zagłębie ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pacułt Tomasz (Grappling Kraków) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jasiński Dawid (Dexters Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Słoniewicz Adrian (Copacabana Łódź ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kulesza Patryk (MMA Solo Namysłów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Długaszek Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Urbańczyk Tyberiusz (Sambo-combat) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Czarek Edyta (Szkoła Walki Drwala) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kózka Joanna (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów