ALMMA 77 Poznań

PUCHAR WIELKOPOLSKI

 

Termin i miejsce zawodów: 28.03.2015, sala OSiR w Luboniu k. Poznania ul.Kołłątaja 2

Organizatorzy: Pankration Poznań i Amatorska Liga MMA

 

 

 

 

 Klasyfikacja Generalna MMA :

1. GKS Górnik Łęczna – MMA 5 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
2. MMA Devil Poznań 2 x złoto – 3 x srebro – 2 x brąz
3. Berserkers Team Stargard 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
4. Vera Fight Club 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
4. MMA Witkowo 1 x złoto – 1 x srebro – 2 x brąz
6. K.O.zak Gorzów Wielkopolski 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chmielarz Robert (Fenix Warszawa ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mikołajczak Aleksander (MMA Devil Poznań) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Koperski Kamil (Our Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Marjański Wojciech (Criminal 13 Fighting Division) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Królczyk Jacek (MMA Devil Poznań) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chaciński Patryk (Poland Top Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Tomczak Filip (MMA Devil Poznań) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tołkaczewski Krystian (No Limit Toruń) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mirzyński Adam (Pretorian Gorzów Wlkp) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Krupczak Maciej (Gold Team Polska) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skarzyński Damian (Kohorta Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Piwowarczyk Tymoteusz (MMA Devil Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kędzierski Mateusz (Gracie Barra Toruń) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rybak Mateusz (K.O.zak Gorzów Wielkopolski) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gajos Piotr (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Dziudzia Łukasz (Frącek Gold Team ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Słupski Franek (Pankration Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Oniszczuk Kamil (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wieczorek Mateusz (Gold Team Polska.) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mroczkowski Jakub (Czerwony Smok Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Łupikasza Radosław (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Maliński Adrian (KS Pretorian Gorzów Wlkp.) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Michalczyk Andrzej (Samolewski Gym Poznań) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Węgrzyn Norbert (Juggernaut Gold Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pawlak Dawid (Berserker Szczecin ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Holka Bartłomiej (Szkoła Sztuk Walki KAZURO) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Perzanowski Dominik (K.O.zak Gorzów Wielkopolski) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szałkiewicz Norbert (Copacabana Konin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ciesielski Bartosz (Shooters Konin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojtyniak Łukasz (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Terlecki Cyprian (Berserkers Team Stargard ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kubiak Michał (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bąk Dominik (Gold Team Polska) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Roźniakowski Patryk (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Morgiel Bartosz (Rio Grappling Ostrów Wlkp) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Czarnecki Marco (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Klaś Bartosz (MMA Witkowo ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Cierniak Marcin (MMA Devil Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Klaś Patryk (MMA Witkowo ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Głuszek Bartosz (Berserker Szczecin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Sobczak Michał (MMA Devil Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Florczak Mateusz (Atlas F.C. ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bartosiński Kamil (Ankos Zapasy Poznań ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kaczmarczyk Adrian (S.Gym Pzn) (Samolewski Gym Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mącznik Damian (MMA Devil Poznań) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Litwiniec Wojciech (Pankration Poznań) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ciesielski Jakub (Berserkers Team Stargard ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kotlarski Bartosz (MMA Devil Międzychód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Panow Dawid (Strefa Walki Leszno) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wiśniewski Marcin (ASW Black Panther Bydgoszcz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wojciechowski Tomasz (Copacabana Konin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Niklewicz Adam (Husaria MMA ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Trębacz Wojciech (Fenix Warszawa ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Schleemann Sebastian (Kohorta Poznań) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Foder Piort (Berserkers Team Stargard ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Endler Paweł (Samolewski Gym Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Taszarek Marcin (MMA Witkowo ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kowalska Agnieszka (Czerwony Smok Poznań) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Woźniak Ewelina (MMA Witkowo ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

 

BJJ KADET NO GI 63 kg

  1. Hubert Woźniak – Szkoła Sztuk Walki Kazuro
  2. Jakub Szukała – Murowana Goślina Team
  3. Patryk Specjalski – Kliasen Team

BJJ KADET NO GI 70 kg

  1. Kamil Grześkowiak – Drysdale
  2. Mikołaj Nalewski – Szkoła Sztuk Walki Kazuro
  3. Mikołaj Sznigir – Kliasen Team

BJJ JUNIOR NO GI 66 kg

  1. Igor Brzozowski – Gold Team Polska
  2. Krzysztof Pawlaczek – Rio Grappling Club Oława
  3. Dawid Anioł – Zenith BJJ

BJJ KADET NO GI 84 kg

  1. Dominik Paciej – Gold Team Polska
  2. Bartłomiej Holka – Szkoła Sztuk Walki Kazuro
  3. Mikołaj Woźniak – MMA Devil Poznań

BJJ NO GI Białe Pasy 66 kg

  1. Krzysztof Pawlaczek – Rio Grappling Club Oława
  2. Patryk Miazga – MMA Devil Poznań
  3. Nicholas Fabianowski – Gold Team Polska

BJJ NO GI BIAŁE PASY 70 kg

  1. Tomasz Krawczyński – Rio Grappling Club Oława
  2. Kamil Witkowski – GKS Górnik Łęczyca
  3. Tomasz Buchnajzer – Energy Gold Team Police

BJJ NO GI BIAŁE PASY 77 kg

  1. Mateusz Brdys – Pretorian Gorzów Wielkopolski
  2. Krzysztof Adamczewski – XYZ Fight Academy Bydgoszcz
  3. Hubert Stachowski – Zenith BJJ

BJJ NO GI BIAŁE PASY 84 kg

  1. Wojciech Stępniak – Alliance Poznań
  2. Sebastian Sobczak – Pretorian Gorzów Wielkopolski
  3. Filip Szyfer – K.O.Zak Gorzów Wielkopolski

BJJ NO GI BIAŁE PASY 93 kg

  1. Jan Kaźmierczak – Tornado Kalisz
  2. Adam Witkowski – Copacabana Konin
  3. Jakub Łapacz – Zenith BJJ

BJJ NO GI BIAŁE PASY OPEN

  1. Maciej Kupczak – Gold Team Polska
  2. Adam Bąkowski – Gold Team Polska
  3. Szymon Rozenthal – Gold Team Polska

BJJ NO GI NIEBIESKIE PASY 77 kg

  1. Bartosz Roszyk – Alliance
  2. Miłosz Godziak – Zenith BJJ
  3. Dawid Dudziak – Zenith BJJ

BJJ NO GI NIEBIESKIE PASY 84 kg

  1. Robert Jabłonowski – Zenith BJJ
  2. Artur Rybiński – Zenith BJJ
  3. Jacek Wolnik – Atlas. FC

BJJ NO GI NIEBIESKIE PASY OPEN

  1. Marcin Świętkowski – Fight Club Aleksandrów Kujawski
  2. Tomasz Michowski – Gold Team Polska

BJJ NO GI KOLOROWE PASY 77 kg

  1. Andrzej Przybylski – Walka Gniezno
  2. Tomasz Stawik – Gold Team Polska