ALMMA 78 Rzeszów

PUCHAR PODKARPACIA


Termin i miejsce: 28.03.2015 (sobota) w Rzeszowie na hali ROSiR (ul. ks. Józefa Jałowego 23, 35-010 Rzeszów)

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki, Spartakus MMA, MMARzeszow.pl, ALMMA

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów
2. Kaito Stalowa Wola
3. Gladio

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna)
2. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Murzyn Józef (Fightman)
2. Ziółko Mikołaj (Fightman)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM)
2. Szady Michał (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kołek Marcin (Akademia Holistyczna)
2. Pererwa Konstantyn (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Róg Paweł (Spartakus Mielec)
2. Nadolski Marcin (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)
3. Cena Sławomir (Ryoku Dojo)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Dziuban Przemysław (Legion Team Tarnów)
2. Klęsk Mateusz (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)
3. Nadolski Paweł (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Haba Justyna (Brak klubu)
2. Rak Magdalena (Octagon& Fenix Kraków)
3. Januszkiewicz Karolina (Dybol Team Zabrze)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 57 kg

1. Ignatios Filip (Spartakus Rzeszów)
2. Pas Patryk (Spartakus Rzeszów)
3. Płoskonka Bartosz Fightman (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szeliga Damian (LL Team Rzeszów)
2. Kwarta Kacper (Spartakus Rzeszów)
3. Łatak Kewin (KS Sambo Zabrze)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)
2. Malinowski Michał (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)
2. Jankowski Szymon (Sambo Zabrze )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Żuchnik Wojciech (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Gordel Miłosz (Kaito Stalowa Wola)
3. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Vasylyuk Yuriy (Spartakus Rzeszów)
2. Łępicki Michał (Gladio)
3. Gołąb Kamil (Spartakus Mielec)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kupczak Wojciech (Gladio)
2. Libowicz Adam (Spartakus Rzeszów)
3. Krupa Gracjan (LL Team Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów)
2. Trawiński Łukasz (Kaito Stalowa Wola)
3. Drozd Michał (Kaito Stalowa Wola)