ALMMA 78 Rzeszów

PUCHAR PODKARPACIA


Termin i miejsce: 28.03.2015 (sobota) w Rzeszowie na hali ROSiR (ul. ks. Józefa Jałowego 23, 35-010 Rzeszów)

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki, Spartakus MMA, MMARzeszow.pl, ALMMA

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 5 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz
2. Kaito Stalowa Wola 0 x złoto – 5 x srebro – 1 x brąz
3. Gladio 2 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sokołowski Brunon (Akademia Holistyczna) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Murzyn Józef (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ziółko Mikołaj (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szady Michał (Szkoła Walki Drwala) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kołek Marcin (Akademia Holistyczna) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pererwa Konstantyn (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Róg Paweł (Spartakus Mielec) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nadolski Marcin (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Cena Sławomir (Ryoku Dojo) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Dziuban Przemysław (Legion Team Tarnów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Klęsk Mateusz (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nadolski Paweł (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Haba Justyna (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rak Magdalena (Octagon& Fenix Kraków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Januszkiewicz Karolina (Dybol Team Zabrze) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 57 kg

1. Ignatios Filip (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pas Patryk (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Płoskonka Bartosz Fightman (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szeliga Damian (LL Team Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kwarta Kacper (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Łatak Kewin (KS Sambo Zabrze) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Malinowski Michał (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jankowski Szymon (Sambo Zabrze ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Żuchnik Wojciech (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gordel Miłosz (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Vasylyuk Yuriy (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Łępicki Michał (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gołąb Kamil (Spartakus Mielec) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kupczak Wojciech (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Libowicz Adam (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krupa Gracjan (LL Team Rzeszów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Trawiński Łukasz (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Drozd Michał (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów