ALMMA 79 Sochaczew

PUCHAR POLSKI SENIORÓW NE WAZA /BJJ

Zawody pod patronatem
Pana Wójta Mirosława Orlińskiego
Organizator:
Polski Związek Ju-Jitsu, UKS Dragon Fight Club

Termin i miejsce zawodów:
12.04.2015 Niedziela
Hala Sportowa MOSiR – 96-500 Sochaczew, ul Olimpijska 3

Klasyfikacja Generalna MMA

1. Fightman 3 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
2. Cross Fight Club 1 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
3. Black Horse MMA Łomża 0 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Ziółko Mikołaj(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Poneta Andrzej(Cross Fight Club ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wieder Wojciech(GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Zawicki Daniel(Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kułakowski Michał(Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Skrzek Marcin(Cross Fight Club ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Romanowski Daniel(Cross Fight Club ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Poreda Dawid(Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Zaniewicz Miłosz(MKS Lubartów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Żurowski Karol(Cross Fight Club ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kowalski Dominik(Nastula Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Surdyn Patryk(Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dela Adrian(URSO Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ziółko Nikodem(Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Just Bartek(Black Horse MMA Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sitnik Bartek(Forca Dęblin) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Piegat Kamil(Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jędryszczak Brajan(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jaroszek Szymon(Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Puchar Polski Ju Jitsu Ne Waza

BJJ Kobiety 55 kg

1. Bierońska Martyna – Budowlani

2. Chłuboszewska Karolina – Fight Club Bytom

3. Luty Natalia – Grappling Kraków

 

BJJ Kobiety 62 kg

1. Kołakowska Roksasna – Budowlani

2. Walotek Marta – Budowlani

 

BJJ Kobiety 70 kg

1. Sitko Justyna – Budowlani

2. Markowska Monika – Budowlani

 

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 62 kg

1. Klasa Arkadiusz – Grappling Kraków

2. Możdżen Jarosław – Grappling Kraków

 

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 69 kg

1. Kulczycki Bartosz – Budowlani

2. Rejner Michał – Fight Club Bytom

3. Machna Bartosz – Klub Walki Wręcz „Partner 2” Jaworzno

 

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 77 kg

1. Grieger Tomasz – Berserkers Szczecin

2. Rębecki Mateusz –

3. Nikola Sawara – Budowlani

3. Balicki Rafał – Budowlani

 

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 85 kg

1. Bańczyk Paweł – Budowlani

2. Dzieniszewski Karol – Berserkers Szczecin

3. Bobrel Partyk – Berserkers Szczecin

 

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 94 kg

1. Bagiński Piotr – Berserkers Szczecin

2. Kłosowski Marian – Berserkers Szczecin

3. Smoliński Jakub – Budowlani

 

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza OPEN

1. Rutkowski Piotr – Berserkers Szczecin

2. Piwowarski Michał – Checkmat Koch Team

3. Bańbuła Michał – Rio Grappling

 

BJJ Białe Pasy Ne Waza 70 kg

1. Ziółko Nikodem – Fightman

2. Rejner Michał – Fight Club Bytom

 

BJJ Białe Pasy Ne Waza 77 kg

1. Porębski Sebastian – Fightman

2. Bytniewski Bartek – Dragon

3. Tyton Adam – Checkmat Koch Team

 

BJJ Białe Pasy Ne Waza 85 kg

1. Gabryluk Dawid – Marga SFG  Radom

2. Ziółko Mikołaj – Fightman