ALMMA 80 Chełm

Puchar Lubelskiego

Termin i miejsce zawodów:
26 kwiecień 2015
Miejska Hala Sportowa 22-100 Chełm, ul. Graniczna 2A

Klasyfikacja generalna

1. MKS SAMBO CHEŁM
2. GKS Górnik Łęczna – MMA
3. Spartakus Rzeszów
4. Herkules Łęczna
5. Dziki Wschód

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów)
2. Mituła Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów)
2. Ptasiński Robert (Dziki Wschód)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kijańczuk Rafał MKS S Ch. (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Oleszczuk Tomasz (Dziki Wschód)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Korycki Andrzej (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Kuna Konrad (Gladio)
3. Świderek Piotr (Dziki Wschód)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Michalak Karol (Dziki Wschód)
2. Skwarek Mariusz (Dziki Wschód)
3. Stańkowski Adrian (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szymański Bartłomiej (MKS Kalina Lublin )
2. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów)
3. Swatek Damian (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kasprzak Grzegorz (Alliance)
2. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów)
3. Siedlarz Grzegorz (SKK Boxing Kielce)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Brański Igor (SPARTA PIONKI )
3. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Borchashvili Kemran Gladio (Gladio)
2. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Chojnacki Michał (SPARTA PIONKI )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)
2. Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów)
3. Jakubowski Wiktor (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Stańkowski Karol (MKS SAMBO CHEŁM )
3. Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Mróz Jakub (Herkules Łęczna)
2. Ozga Jakub (RKSW Puncher Radom)w

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Mróz Jakub (Herkules Łęczna)
2. Mika Piotr (Herkules Łęczna)
3. Żerebecki Marcin (Eko Różanka Pankration Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Dereszewski Igor (Gladio)
2. Grzesiak Michał (MKS SAMBO CHEŁM )
3. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wolski Łukasz (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Wyszumirski Nazar (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kargul Patryk (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Zhabotenko Igor (Highlander Team)
3. Marcinek Damian (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Mikruta Robert (Brak klubu)
3. Gnieżdżiło Kamil (MKS SAMBO CHEŁM )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Szuster-Górska Zofia (Highlander Team)
2. Zaczkiewicz Sylwia (WCA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Białas Magdalena (MKS SAMBO CHEŁM )
2. Tapałaj Diana (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Szoda Marlena (MKS SAMBO CHEŁM )
3. Sala Melania (MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Stańkowska Adrianna (MKS SAMBO CHEŁM )