ALMMA 80 Chełm

Puchar Lubelskiego

 

Termin i miejsce zawodów:
26 kwiecień 2015
Miejska Hala Sportowa 22-100 Chełm, ul. Graniczna 2A

 

Klasyfikacja generalna

1. MKS SAMBO CHEŁM 4 x złoto – 5 x srebro – 8 x brąz
2. GKS Górnik Łęczna – MMA 6 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
3. Spartakus Rzeszów 3 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
4. Herkules Łęczna 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
5. Dziki Wschód 1 x złoto – 3 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mituła Patryk (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ptasiński Robert (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kijańczuk Rafał MKS S Ch. (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Oleszczuk Tomasz (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Korycki Andrzej (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kuna Konrad (Gladio) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Świderek Piotr (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Michalak Karol (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skwarek Mariusz (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Stańkowski Adrian (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Szymański Bartłomiej (MKS Kalina Lublin ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Swatek Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kasprzak Grzegorz (Alliance) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Siedlarz Grzegorz (SKK Boxing Kielce) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Żak Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Brański Igor (SPARTA PIONKI ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Borchashvili Kemran Gladio (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Chojnacki Michał (SPARTA PIONKI ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jakubowski Wiktor (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Szyszka Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Stańkowski Karol (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Mróz Jakub (Herkules Łęczna) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ozga Jakub (RKSW Puncher Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Mróz Jakub (Herkules Łęczna) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mika Piotr (Herkules Łęczna) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Żerebecki Marcin (Eko Różanka Pankration Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Dereszewski Igor (Gladio) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grzesiak Michał (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wolski Łukasz (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Abramiuk Adrian (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wyszumirski Nazar (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kargul Patryk (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zhabotenko Igor (Highlander Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Marcinek Damian (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mikruta Robert (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Gnieżdżiło Kamil (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Szuster-Górska Zofia (Highlander Team) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Zaczkiewicz Sylwia (WCA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Białas Magdalena (MKS SAMBO CHEŁM ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tapałaj Diana (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szoda Marlena (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Sala Melania (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Stańkowska Adrianna (MKS SAMBO CHEŁM ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów