ALMMA 81 Żyrardów

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI MMA

PUCHAR POLSKI VIET BOXING

TURNIEJ BJJ


Termin i miejsce zawodów:
09 maja 2015 sobota,
96-300 Żyrardów, ul. Jodłowskiego 25/27

 

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn 3 x złoto – 3 x srebro – 0 x brąz
2. Nastula Club 3 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
3. Viet Boxing Poland 1 x złoto – 4 x srebro – 1 x brąz
4. Fight Club Łomża 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
5. Cross Fight Club 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Świerad Rafał (Bellator Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Visaev Sultan (WCA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Blesiński Norbert (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mayrasultanov Islam (SportHaus Łomża) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Musioł Sebastian (Ronin Dąbrowa Górnicza) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Drozdowski Piotr (Skierniewicki Klub Karate Kyokushin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bober Adrian -ETK (Emers Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krzaczyński Sebastian (Gladiators Kick-boxing) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Górski Adam (United Gym Bełchtów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Skrzek Marcin (Cross Fight Radom) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kowalski Dominik (Nastula Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dela Adrian (URSO Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria OPEN

1. Rudzik Michał (GLKS Yakuza) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Batogowski Norbert (Fight Club Łomża ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Praszkowski Seweryn (Team Janiak ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Krupa Kacper (No Limits Złotoria) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nesterowicz Szymon (No Limits Złotoria) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Kataev Turpal-Eli (Fight Club Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rybka Mateusz (Grappling Team Mława ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pawlikowski Adrian (No Limits Złotoria) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kubiak Michał Vera FC (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gawarkiewicz Seweryn (No Limit Toruń) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mamytov Emir (Ankos Zapasy Poznań ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Romaniuk Bartosz (Grappling Team Mława ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
2. Paszkowski Dawid (Grappling Team Mława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Leśniczuk Jarosław (Copacabana Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Osiecki Łukasz (Defense Line) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wolniewicz Rafał (Fighters Żyrardów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Dyjewski Marcin (Dragons Den Fight Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Romanowski Daniel (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Przywoźny Bartosz (TNT Kobyłka) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jaruzel Hubert (United Gym Bełchtów) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Gęsiarz Michał (Nastula Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jankowski Marek (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wardak Łukasz (Viet Boxing Poland) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła Viet Boxing (VB) – kategoria OPEN

1. Ciepliński Grzegorz (Dragon Fight Club Sochaczew) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czupryński Artur (Viet Boxing Poland) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła Viet Boxing (VB) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Przywoźny Bartosz (TNT Kobyłka) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Obłąkowski Tobiasz (Viet Boxing Poland) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wiśniewski Rafał (UKS Hoang Long) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła Viet Boxing (VB) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Kiełkowski Sylwester (Czarny Orzeł) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Grochowski Jerzy (Viet Boxing Poland) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Markuszewski Krystian (Czarny Orzeł) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria OPEN

1. Frąk Mateusz (Cross Fight Radom) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czupryński Artur (Viet Boxing Poland) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Giera Wojtek (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Roszkowski Maciej (Fight Club Łomża ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Tyrtania Patryk (Silesian Cage Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Mackiewicz Maciej (Warszawskie Centrum Atletyki) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Świder Arkadiusz (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gadomski Bartosz (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Makowski Radosław (Nastula Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Mazaiło Paweł (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Turemka Marcin CW (Copacabana Warszawa) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Hlubek Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła Akademickie Mistrzostwa Polski – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Cegiełko Jakub (UKS Karate Grodzisk Maz.) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg

1. Korzeń Dajana (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borkowska Paulina (Bambero Team Wyszków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Rak Magdalena (Octagon& Fenix Kraków) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borkowska Paulina (Bambero Team Wyszków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła Viet Boxing (VB) – kategoria OPEN

1. Fornal Lara (Academia Gorilla) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Stańczak Urszula (Hac Ho Wołomin) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów